Logo Hebrew

סיפורי לקוח

clalit logo P.M. Team מספקת שירותי תכנון ובקרת פרויקטים לאגף הרפואה המקוונת של שירותי בריאות כללית. העבודה כוללת הדרכה טכנית ומתודולוגית לתכנון פרויקט על בסיס MS Project Server, כולל ביצוע אפיונים ופיתוח Dashboard ניהולי חדיש ומעוצב לשיקוף פורטפוליו הפרויקטים של האגף
omrix logo P.M. Team מספקת לחברת אומריקס מקבוצת ג'ונסון אנד ג'ונסון שירותי יעוץ וניהול פרויקטים הכוללים הדרכות, הטמעות עבור Project Server, יעוץ מתודולוגי, תכנון ובקרת פרויקטים ופיתוח כלים על בסיס SharePoint, כולל פיתוח דוחות והתאמות אישיות בהתאם לצרכי הלקוח
Chemo Logo P.M. Team Ltd תמכה בחברת חמו אהרון בע"מ, באמצעות שירותי משרד PMO - בתכנון, ניהול ובקרת לוחות זמנים בפרויקט הקמת תחנת הכוח צפית של דליה אנרגיות כוח ובפרויקט הסבה PRMS באשדוד. במסגרת השירות אנו מספקים בנייה של תוכניות עבודה, לוחות זמנים וכח אדם וכן בקרה שלהם לצורך השוואת תכנון מול ביצוע וסיום העבודות כמתוכנן
siemens P.M. Team Ltd הקימה מערך לניהול פרויקטים: EPM - Enterprise Project Management, הכולל תמיכה מתודולוגית וכן אפיון ופיתוח של Reporting Services, לפי צרכי לקוח, על בסיס נתונים של Project Server, לחברת Siemens CSP. P.M. Team Ltd המשיכה בשירותי PMO, באמצעות MS PROJECT ו PRIMAVERA לצורך תכנון ובקרת תכולות עבודה, לו"ז ומשאבים לפרויקטי תשתית בספרד.
micron P.M. Team Ltd ניהלה בהצלחה פרויקטי מערכות מידע עבור מחלקת מערכות המידע של Micron Semiconductors Israel Ltd ובנוסף העבירה הדרכות ®PMP למנהלים ממחלקות ההנדסה, ייצור, תהליכים ומערכות המידע בארגון.
elmorlogo inter heb P.M. Team Ltd הקימה והפעילה בהצלחה מערך PMO, לפרויקטים של הקמת חדר האוכל ומשרדים חדשים עבור אינטל קריית גת, פאב 28, לשותפות של שני קבלני ביצוע ראשיים: אל-מור ואינטר אלקטריק.
העבודה כללה תכנון ובקרה של תכולות עבודה, לוחות זמנים, משימות לביצוע, אינטגרציה, בדיקת ההתקדמות בשטח למול התוכניות, כתבי הכמויות והשרטוטים ההנדסיים, הפקת דוחות בקרה, הרמת דגלים אדומים בזמן, ישיבות הנהלה ועוד.
logohafenix P.M. Team Ltd מלווה ומייעצת, מתודולוגית וטכנית, לצוות ה PMO של אגף מערכות המידע של חברת הפניקס, לצורך תכנון, ניהול ובקרה של פרויקטי פיתוח תוכנה, וביצעה אפיון, פיתוח והטמעה של רכיבי Share Point, ככלי עזר למנהלי הפרויקטים ולצוות הPMO, לניהול הפרויקטים. P.M. Team Ltd שדרגה בהצלחה את מערך ה EPM של חברת הפניקס לגרסה עדכנית יותר של ה Project Server ותמכה באפיון והגדרת KPI למנהלי פרויקטים ומנהלים בכירים
header misrad habitahon P.M. Team Ltd זכתה וביצעה בהצלחה מכרז של משרד הביטחון להקמת מערך PMO, ואספקת שירותי PMO, לצורך תכנון ובקרת תכולות עבודה, לו"ז, כ"א לכל שלבי האפיון, פיתוח, בדיקות והטמעה של מערכת ERP מבוססת SAP עבור מפקדת זרועות היבשה, לתכנון וניהול פעילויות שוטפות ואימונים (כולל לו"ז ותקציבים ) של זרוע היבשה. העבודה כללה תכנון, איסוף נתונים, אינטגרציה בין מערכות מידע ובין גופים, דוחות סטאטוס ודוחות בקרה שוטפים והשתלבות בצוות הניהולי של הפרויקט. 
Enviorment  P.M. Team Ltd ביצעה שני קורסי ניהול פרויקטים למנהלי הפרויקטים של המשרד להגנת הסביבה, קורס בסיסי וקורס המשך שהיווה למעשה קורס מתקדם, בשילוב של מתודולוגיות על בסיס ה® PMBOK, וכלים טכניים.
nativeyisrael צוות המרצים המנוסה של P.M. Team Ltd מספק מגוון של קורסים והדרכות בתחומי ניהול, ניהול פרויקטים, מיומנויות רכות (Soft Skills, כגון תקשורת, ניהול מו"מ, הכשרת מנהלים ועוד) לחברת נתיבי ישראל, החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ.
 AFCON logo הצוות של P.M. Team Ltd מספק שרותי PMO, למגוון פרויקטי בינוי ותשתית של חברת אפקון התקנות ושירותים בע"מ. הפעילות מתבצעת במספר רב של אתרים ברחבי הארץ, וכוללת תכנון ובקרה של תכולות עבודה, לו"ז, תקציבים, וכן תמיכה בניהול סיכונים ובעמידה מוצלחת ביעדים.
Koor-Metals-LOGO-HEB P.M. Team Ltd תמכה בחברת כור מתכת במספר רב של פרויקטים וסיפקה שירותי תכנון ובקרה, כולל אספקת תחזיות ותכנון כוח אדם.מדובר בפרויקטים שונים ברחבי הארץ כגון תחנת הכוח בגלבוע, פרויקט עבור נובל אנרג'י באשדוד, פרויקט השפד"ן ועוד.

חיפוש באתר

צור קשר

 1. שם מלא: *
 2. דואר אלקטרוני: *
 3. טלפון: *
 4. מתעניין ב:
  Invalid Input
 5. הודעה:
  Please let us know your message.
 6. אנטי-ספאם *
  Invalid Input
 7. לתקנון השימוש ומדיניות הפרטיות*נא לאשר את התקנון

המלצות

"רציתי להודות לך על השירות המסור והמקצועי, [...] שירות ה PMO, כמו גם בניית תהליכים ושיטות עבודה (כולל נהלי עבודה ורשימות תיוג) הן לניהול פרויקטים והן לתפעול, הדרכות למשתמשים על מערכת המידע - כולם התאפיינו במקצוענות, בחיוך, במענה מהיר, במוסר עבודה ובהחלט חשנו שיפור משמעותי וקיבלנו ערך מוסף גבוה ביותר משירותכם. אשמח להמליץ על שירותכם ללקוחות פוטנציאלים!"

ורוניקה לויפרמן

מנהלת מחלקת PMO והשקת מוצרים גלובאלית תרו תעשיות רוקחות

״תודה על עזרתכם בהדרכת מנהלי הפרויקטים שלנו ובתמיכה ושיפור תוכניות ניהול הפרויקטים שלנו.״

רון מן

מנהל פרויקטים AccuBeat

״ברצוני להמליץ על חברת P.M.Team כספקית שירותי PMO. חברת P.M.Team החלה לתמוך בנו בשנת 2013 בפרויקט הקמת תחנת הכוח על בסיס גז אשר הוקמה באתר צפית, עד וכולל שנת 2015. תוך זמן קצר מאוד הצליחה P.M.Team לבנות את לוח הזמנים המורכב של פרויקט צפית ולהגיש תוכנית בסיס לאישור הלקוח ולספק לנו תמיכה מקצועית בתחומים הבאים: בנייה, עדכון ובקרת לוחות זמנים לכלל הפרויקט ולתת הפרויקטים שבו, הפקה והגשת דוחות פנימיים וחיצוניים, תכנון כוח אדם ועומסים, עזרה למהנדסי הפרויקט בבניית תוכנית עבודה שבועית. זמן לא רב לאחר מכן P.M.Team נבחרה להיות החברה אשר תלווה אותנו בפרויקטים נוספים של החברה. אין ספק שמקצועיות מערך ה PMO - של P.M.Team תרם רבות לניהול הפרויקטים.״

אלון חדד

מנהל פרויקטים , כור מתכת

״ברצוננו להמליץ על חברת פי.אמ.טים בע״מ, שסיפקה לנו שירותי Document Control, PMO ותמיכה תפעולית וניהולית שוטפת. ברצוננו לציין את המסירות של הצוותים, המקצוענות, הזמינות, האדיבות ואת יכולתו של מנכ״ל פי.אם.טים, מר דן ברזילי, לשבץ את הצוותים ואת האנשים המתאימים לתפקידים השונים ולמשימות השונות באתרים ולתמוך כשצריך.״

אלי ביטון

סמנכ״ל ביצוע חמו אהרון בע״מ

"זו השנה הרביעית בה אנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי P.M.Team. מערך ניהול הפרויקטים שהקמתם מסייע רבות לניהול הפרויקטים, תפעול ומשימות, בהתייחס לכל פרויקטי ה IT של קבוצת Johnson and Johnson במספר אתרים רב ברחבי העולם, בו זמנית, תוך כדי קבלת דיווחים, דוחות, חיתוכים ותמונת מצב מדוייקת, On Line, על כל פרויקט ופרויקט וכל משימה ומשימה באתרים השונים."

סער אדמוני, PMP

מנהל פרויקטי IT Omrix

״ברצוני להביע תודתי הרבה לכם חברת P.M. Team על השירות המצוין שסיפקתם לנו. הקמתם בזריזות וביעילות מערך PMO ולאורך כל הדרך התאפיינתם במקצועיות, אדיבות, מהירות תגובה ואכפתיות.התכנון הניהול והבקרה שביצעתם בהתייחס ליותר מ-25 פרויקטיפ, באתרים שונים, תרמו רבות להצלחת הפרויקטים ורווחיותם״ 

אורי כהן

מנכ״ל אפקון

"ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים, והם אכן עמדו בכך...כעת לאחר שסיימנו את הרמת התוכנה, אנו יוצאים לדרך עם מטען של עזרה ולכלים"

שגיב עמית

מהנדס ב- CONCEPT

 ״בשעה טובה הסתיים בהצלחה פרויקט שדרוג מערכת ה Project Server. מתחילת התהליך צוות הפרויקט מטעם P.M. Team שידר מקצועיות, אחריות ומחויבות לפרויקט. תכונות אלו היו קריטיות להצלחת הפרויקט למרות הקשיים שנתקלו בהם במהלך הדרך.

אין ספק שמעורבותם גם בהיבטים הטכנולוגיים וגם בהיבטים המתודולוגיים במסגרת הפרויקט היוותה תרומה גדולה לפרויקט ותפקוד צוות ה PMO  בעתיד.״

ודים בייגל, PMP

מנהל צוות ה PMO, אגף מערכות מידע, חברת הפניקס

"שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM היו מצוינים. עבודתו של דן התאפיינה בהשתלבות מהירה, מקצוענות, יצירתיות, יחסי אנוש מצוינים ובתוצאות מעולות. אני ממליץ בחום על שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM."

ערן ברגיל

מנהל פרויקטים בכיר, MICRON

"תוך זמן קצר ביותר הצליחה P.M. TEAM לבסס תהליכים מסודרים לתכנון ובקרת פרויקטים, להקים מערך EPM, באמצעות PMO מטעמה, ולשפר משמעותית את תהליכי ניהול הפרויקטים. פעילותההתאפיינה בערך מוסף מוחשי, פרקטי תוך שמירה על מקצוענות ונועם הליכות."

רותם רגב

מנהל פרויקטים, SIEMENS

 ״ברצוני להודות לחברת P.M.Team שסיפקו לנו שירותי PMO לפרויקטים של התקנות חשמל עבור אינטל קריית גת. למרות ששתלבתם בפרויקטים לאחר תחילתם, הצלחתם להתארגן בזריזות ולהקים מערך PMO מוצלח ויעיל בפרק זמן קצר ביותר. השירות שסיפקתם אופיין במקצוענות, חיוך, זמן תגובה מהיר ומסירות רבה.״

דני סוויסה

מנהל תפעול באל-מור חשמל

"דן תרם רבות להטמעת מערכת כנ"ף, תוך השקעת זמן ניכר בהגדרת מתודולוגיות, הטמעת תהליכי עבודה, טיוב גאנטים, ליווי אישי והדרכות למנהלי פרויקטים בארבע ממחלקות לוט"ם.

כל זאת תוך חדוות עשייה, התלהבות ויצירת יחסי יחסי עבודה מצוינים עם המפקדים, החיילים והעמיתים שאיתם עבד."

אהוד קאוף

סא"ל, רע"ן תבל, צה"ל

"ברצוני להמליץ בחום על חברת P.M. TEAM LTD אשר הקימה בזמן קצר ביותר מערך ניהול פרויקטים (EPM) יעיל ומועיל לצורך תכנון ובקרת פרויקטי תשתית בתחום החשמל (הפרויקטים כללו תכנון הנדסי, מתח גבוה, מתח נמוך, לוחות חשמל, התקנות, מכשור ועוד).

עבודת החברה אופיינה בחריצות, מקצועיות, יחסי אנוש מעולים ומעל לכל מחויבות, "ראש גדול" ומענה יעיל ומהיר לכל צורך שעלה ובכך סייעה לי לנהל את הפרויקטים המורכבים והמאתגרים שבתחום אחריותי."

רון חביב

ניהול ופיקוח פרויקטים

״התרשמתי שחברת פי. אמ. טים בע״מ, מספקת שירותי PMO, הדרכה וייעוץ בתחום ניהול הפרויקטיםברמת מומחיות גבוהה ומפגינה נסיון רב ומסירות רבה בתמיכה בתהליכי תכנון ובקרת הפרויקטים ובהכשרת מנהלי פרויקטים. כלקוח של פי. אמ. טים בע״מ בכלל ושל דן ברזילי בפרט התרשמתי רבות מהמקצועיות והשירות, הן בתמיכה מקצועית וליווי של גוף ה PMO  בחברת סימנס והן בביצוע הדרכות ניהול פרויקטים בעזרת  MS-Project למנהלי פרויקטים בחברת סימנס. במיוחד התרשמתי מהנסיון והכישורים בהקמה, תמיכה ותפעול של מערכי PMO, בשילוב הדרכות ניהוליות. ״

ודים בייגל PMP

תכנון ובקרה בסימנס

״ברצוני להמליץ על מר דן ברזילי מחברת P.M.Team LTD כיועץ מומחה בתחום ניהול הפרויקטים. במהלך עבודתי עם P.M.Team נוכחתי ביחסי אנוש המעולים, במקצועיות הרבה והידע המקצועי רחב ההיקף בתחומי ניהול הפרויקטים יחד עם יכולת נדירה לחבר בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים ליישומי תוכנה לצורך ניהול הפרויקטים עצמם.״

רחל הדס

מנהלת מוצר בקלריזן

"ברצוני להודות לך מקרב לב, על שירותי PMO מקצועיים והסיוע הרב שאתה והצוות שלך מפי.אמ.טים סיפקתם לנוהן בתכנון ובקרה של תכניות העבודה ב MS-Project והן בתכנון, בקרה וניהול של סיכונים בפרויקטים של כדורי הנדסה״

אורי בן ציון

מנכ״ל כדורי הנדסה בע״מ

 

Senior Course for the construction of infrastructure projects
Course project management information systems projects
pmp

לקוחות החברה

"כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס