Logo Hebrew

מערכות מידע ותוכנה

ניהול פרויקטים מערכות מידע ותוכנה

תמיכה בפרויקטים העוסקים בפיתוח תוכנה והטמעת מערכות מידע:

יזום הפרויקט
 • ניתוח כדאיות, בדיקות ישימות
 • אפיון וניתוח מערכות ע"י מנתחי מערכות מנוסים, בעלי הבנה עסקית
 • מיפוי הפרויקט: מטרות, דרישות ראשוניות, מסגרת לו"ז, אומדן עלויות
 • מיפוי סיכונים ראשוני, ותכנון דרכי פעולה למול הסיכונים
תכנון הפרויקט
 • אפיון מפורט
 • תכנון חבילות תכולה: בניית Work Break Down Structure - WBS, חלוקה ל Use Cases או ל RFD’s-Requests For Development
 • לו"ז, כולל התאמת ובניית מתודולוגיה למעקב ובקרה, דיווח ומחוונים
 • בניית תכנון כ"א בהתאם לתכולה (משרות נדרשות, לפי חודשים של מאפיינים, מפתחים, אינטגרטורים, בודקים וכיו"ב)
 • הערכת עלויות וניהול תקציב
 • מיפוי סיכונים ודרכי התמודדות איתם
ביצוע ובקרת ביצוע של הפרויקט
 • בדיקה של הביצוע מול התכנון במונחי לו"ז, תכולה ותקציב
 • העלאת "דגלים אדומים" מול חריגות תכולה, לו"ז ותקציב
 • ניהול/ תמיכה בישיבות מעבר מאפיון לפיתוח ( Design Reviews )
 • הצגת תיקי פיתוח מול נציגי משתמשים ותיאום ציפיות, תוך כדי הפיתוח
 • שירותי פיתוח תוכנה, ליווי המעבר מאפיון לפיתוח ומפיתוח לבדיקות ולהטמעה
 • ניהול שינויים: ניתוח בקשות לשינויים/שושי"ם, משמעותן, תקצובן וניהולן מול הלקוח/ות
 • ביצוע פעולות מתקנות למול חריגות או באגים
 • מעקב אחר הסיכונים והפעולות להתמודדות עם הסיכונים
 • תיעוד הפיתוח
סגירת הפרויקט
 • כתיבה ועריכה של תיק פרויקט
 • ניהול ההדרכות למשתמשים
 • תהליך מסירה מסודרת של תוצרי הפרויקט

מבחינת הניסיון המצטבר שלנו ב P.M. Team Ltd בתמיכה בפרויקטים טכנולוגים ובפרויקטי תוכנה ומערכות מידע ישנם:

 • ניהול של 6 פרויקטי מיגרציה של מערכות מידע עקב קניית 6 מפעלים ע"י חברת Numonyx  והיה צורך לבצע מעבר ממערכות המידע של החברות המוכרות לאלו של חברת Numonyx (כולל היבטי תשתית, פיתוח,Active Directory Transfer,Data Migration, מיפוי מחשבים והחלפת Hard Disks, מיפוי וקניית רישיונות, תקשורת ליוזרים, ניתוק מה Networks של החברות המוכרות והתחברות ל Networks של חברת Numonyx ועוד)
 • ניהול פרויקט ייעול ושיפור של תהליכי הטיפול והסגירה של הקריאות הטכניות המגיעות ל Help Desk עבור חברת  Micron Technology, Inc
 • שרותי PMO לאגף הפיתוח - אגף רפואה מקוונת של שירותי בריאות כללית לצורך תכנון ובקרה של כל פרויקטי הפיתוח של שירותי בריאות כללית, כולל תמיכה מתודולוגית וטכנית - ניהול, קנפוג והגדרות הפרוג'קט סרבר וכן פיתוחים של דוחות ודש בורד לפי צרכי הלקוח על בסיס שיירפוינט ופרוג'קט סרבר
 • הטמעה של פרוג'קט סרבר לאגף מערכות מידע של חברת אומריקס מקבוצת ג'ונסון אנד ג'ונסון וכן פיתוחים על בסיס שיירפוינט ליצירת פורטל ניהול פרויקטים לתמיכה בכל פרויקטי הIT, ברחבי העולם
 • תמיכה מתודולוגית וטכנית לצוות הPMO של אגף מערכות מידע של חברת הפניקס לוצרך תמיכה בפרויקטי פיתוח ותשתית ועוד
 • הקמת מערך PMO לחברה העוסקת בהגנת סייבר, לתמיכה בכל הפרויקטים של חברה זו, עבור לקוחותיה ברחבי העולם

לפרטים - התקשרו 054-3003901 (אורן), או מלאו את הטופס בצד שמאל, ונחזור אליכם בהקדם!

תודות והמלצות מלקוחות בתחום התוכנה ומערכות המידע

בשעה טובה הסתיים בהצלחה פרויקט שדרוג מערכת Project Server 2010. מתחילת התהליך צוות הפרויקט מטעם PM TEAM שידר מקצועיות, אחריות ומחויבות לפרויקט. אין ספק שמעורבותכם גם בהיבטים הטכנולוגיים וגם בהיבטים המתודולוגיים במסגרת הפרויקט הייתה תרומה גדולה לפרויקט ותפקוד צוות ה- PMO בעתיד.

ודים בייגל

מנהל צוות PMO בפניקס

זו השנה הרביעית בה אנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי P.M.TEAM. מערך ניהול הפרויקטים שהקמתם מסייע רבות לניהול פרויקטים, תפעול ומשימות, בהתייחס לכל פרויקטי ה IT של קבוצת Johnson and Johnson, במספר אתרים רב ברחבי העולם, בו זמנית, תוך כדי קבלת דיווחים, דוחות, חיתוכים ותמונת מצב מדויקת, On Line, על כל פרויקט ופרויקט וכל משימה ומשימה באתרים שונים.

סער אדמוני, PMP

מנהל פרויקטי IT

ברצוני להמליץ על מר דן ברזילי, מחברת P.M. Team Ltd כיועץ מומחה בתחום ניהול הפרויקטים.
דן עובד עבורנו בשני תחומים עיקריים: פיתוח מוצר תוכנה ומתודולוגיות ניהול פרויקטים. במהלך עבודתי עם דן נוכחתי שדן מתאפיין ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה, ניסיון רב וידע מקצועי רחב היקף בתחומי ניהול הפרויקטים יחד עם יכולת נדירה לחבר בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים ליישומי תוכנה לצורך ניהול הפרויקטים עצמם, בנוסף ליכולות התמקדות מצוינת ומעל לכל- "ביצועיסט", שמבצע את העבודה עד לסיומה!

רחל הדס, מנהלת מוצר בקלריזן

שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. Team Ltd בכלל וניהול הפרויקטים של דן ברזילי בפרט, כמנהל פרויקטים חיצוני ביחידת ה IT Corporate Services , היו מצוינים! בזמן האיחוד של NUMONYX ו MICRON פעל דן כאינטגרטור וסייע רבות ב איחוד מרכזי התמיכה של שתי החברות. במסגרת העבודה ניהל דן קבלני משנה בתחומי ה IT , עבודתו של דן התאפיינה בהשתלבות מהירה, מקצוענות, יצירתיות, יחסי אנוש מצוינים ובתוצאות מעולות. אני ממליץ בחום על שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. Team Ltd !

 ערן ברגיל, מנהל תכניות בכיר

ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. עבודתם הינה מקצועית ביותר. עבודתם הצמודה עם ומול אנשי קלריזן, ודחיפת נושאים משמעותיים והבנת המקצועיות של התוכנה. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים והם אכן עמדו בכך, בתעריף של זמן לחוץ, מול בעיות והגדרות. אני שמח לראות כי תחום הניהול פרוייקטים הוא בידיים מקצועיות.

שגיב עמית, מהנדס וכני ב- Concept

ברצוני להודות לך בשם חטיבת הייצור והתפעול של תנובה, על שנתיים של פעילות משותפת ורבת הישגים. כבר למעלה משנתיים שחברת P.M. TEAM LTD מטמיעה תהליכים לניהול פרויקטים בתנובה. הטמעה זו כוללת היבטים מתודולוגיים עקרוניים וחשובים, וכן, הדרכות טכניות לשימוש בתוכנת קלריזן לניהול ובקרת פרויקטים. אני משוכנע שנמשיך בשיתוף הפעולה הפורה ונמשיך לבצע הטמעות ביחידות נוספות בתנובה.

 רן קופל, מטה תנובה

דן ביצע תפקיד מצוין כמנהל פרויקטים ביחידת ה IT Corporate Services של חברת Numonyx. תפקידו של דן כלל תכנון, ניהול ובקרה של כל שלבי המיגרצייה, בשיתוף איתי ועם מנהלי מחלקות ה IT ומקצועני ה IT במפעלים בארץ ובחו"ל. לאחר פרק זמן קצר הצליח דן לגרום לשינוי משמעותי. יצר דן בשלות ארגונית לביצוע הפרויקטים וביסס תחושת ביטחון אצל מנהלי ה IT במפעלים השונים שהפרויקטים הם אכן ברי ביצוע, ללא נזקים למפעלים. דן אפשר את ביצועם של הפרויקטים והשתלב בניהולם בהצלחה מרובה.

ערן ברגיל, מנהל IT

 

גלריית מכתבי תודה והמלצות מלקוחות בתחום התוכנה ומערכות המידע

ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. עבודתם הינה מקצועית ביותר. עבודתם הצמודה עם ומול אנשי קלריזן, ודחיפת נושאים משמעותיים והבנת המקצועיות של התוכנה.
חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים והם אכן עמדו בכך, בתעריף של זמן לחוץ, מול בעיות והגדרות. אני שמח לראות כי תחום הניהול פרוייקטים הוא בידיים מקצועיות.

חיפוש באתר

צור קשר

 1. שם מלא: *
 2. דואר אלקטרוני: *
 3. טלפון: *
 4. מתעניין ב:
  Invalid Input
 5. הודעה:
  Please let us know your message.
 6. אנטי-ספאם *
  Invalid Input
 7. לתקנון השימוש ומדיניות הפרטיות*נא לאשר את התקנון

המלצות

"רציתי להודות לך על השירות המסור והמקצועי, [...] שירות ה PMO, כמו גם בניית תהליכים ושיטות עבודה (כולל נהלי עבודה ורשימות תיוג) הן לניהול פרויקטים והן לתפעול, הדרכות למשתמשים על מערכת המידע - כולם התאפיינו במקצוענות, בחיוך, במענה מהיר, במוסר עבודה ובהחלט חשנו שיפור משמעותי וקיבלנו ערך מוסף גבוה ביותר משירותכם. אשמח להמליץ על שירותכם ללקוחות פוטנציאלים!"

ורוניקה לויפרמן

מנהלת מחלקת PMO והשקת מוצרים גלובאלית תרו תעשיות רוקחות

״תודה על עזרתכם בהדרכת מנהלי הפרויקטים שלנו ובתמיכה ושיפור תוכניות ניהול הפרויקטים שלנו.״

רון מן

מנהל פרויקטים AccuBeat

״ברצוני להמליץ על חברת P.M.Team כספקית שירותי PMO. חברת P.M.Team החלה לתמוך בנו בשנת 2013 בפרויקט הקמת תחנת הכוח על בסיס גז אשר הוקמה באתר צפית, עד וכולל שנת 2015. תוך זמן קצר מאוד הצליחה P.M.Team לבנות את לוח הזמנים המורכב של פרויקט צפית ולהגיש תוכנית בסיס לאישור הלקוח ולספק לנו תמיכה מקצועית בתחומים הבאים: בנייה, עדכון ובקרת לוחות זמנים לכלל הפרויקט ולתת הפרויקטים שבו, הפקה והגשת דוחות פנימיים וחיצוניים, תכנון כוח אדם ועומסים, עזרה למהנדסי הפרויקט בבניית תוכנית עבודה שבועית. זמן לא רב לאחר מכן P.M.Team נבחרה להיות החברה אשר תלווה אותנו בפרויקטים נוספים של החברה. אין ספק שמקצועיות מערך ה PMO - של P.M.Team תרם רבות לניהול הפרויקטים.״

אלון חדד

מנהל פרויקטים , כור מתכת

״ברצוננו להמליץ על חברת פי.אמ.טים בע״מ, שסיפקה לנו שירותי Document Control, PMO ותמיכה תפעולית וניהולית שוטפת. ברצוננו לציין את המסירות של הצוותים, המקצוענות, הזמינות, האדיבות ואת יכולתו של מנכ״ל פי.אם.טים, מר דן ברזילי, לשבץ את הצוותים ואת האנשים המתאימים לתפקידים השונים ולמשימות השונות באתרים ולתמוך כשצריך.״

אלי ביטון

סמנכ״ל ביצוע חמו אהרון בע״מ

"זו השנה הרביעית בה אנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי P.M.Team. מערך ניהול הפרויקטים שהקמתם מסייע רבות לניהול הפרויקטים, תפעול ומשימות, בהתייחס לכל פרויקטי ה IT של קבוצת Johnson and Johnson במספר אתרים רב ברחבי העולם, בו זמנית, תוך כדי קבלת דיווחים, דוחות, חיתוכים ותמונת מצב מדוייקת, On Line, על כל פרויקט ופרויקט וכל משימה ומשימה באתרים השונים."

סער אדמוני, PMP

מנהל פרויקטי IT Omrix

״ברצוני להביע תודתי הרבה לכם חברת P.M. Team על השירות המצוין שסיפקתם לנו. הקמתם בזריזות וביעילות מערך PMO ולאורך כל הדרך התאפיינתם במקצועיות, אדיבות, מהירות תגובה ואכפתיות.התכנון הניהול והבקרה שביצעתם בהתייחס ליותר מ-25 פרויקטיפ, באתרים שונים, תרמו רבות להצלחת הפרויקטים ורווחיותם״ 

אורי כהן

מנכ״ל אפקון

"ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים, והם אכן עמדו בכך...כעת לאחר שסיימנו את הרמת התוכנה, אנו יוצאים לדרך עם מטען של עזרה ולכלים"

שגיב עמית

מהנדס ב- CONCEPT

 ״בשעה טובה הסתיים בהצלחה פרויקט שדרוג מערכת ה Project Server. מתחילת התהליך צוות הפרויקט מטעם P.M. Team שידר מקצועיות, אחריות ומחויבות לפרויקט. תכונות אלו היו קריטיות להצלחת הפרויקט למרות הקשיים שנתקלו בהם במהלך הדרך.

אין ספק שמעורבותם גם בהיבטים הטכנולוגיים וגם בהיבטים המתודולוגיים במסגרת הפרויקט היוותה תרומה גדולה לפרויקט ותפקוד צוות ה PMO  בעתיד.״

ודים בייגל, PMP

מנהל צוות ה PMO, אגף מערכות מידע, חברת הפניקס

"שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM היו מצוינים. עבודתו של דן התאפיינה בהשתלבות מהירה, מקצוענות, יצירתיות, יחסי אנוש מצוינים ובתוצאות מעולות. אני ממליץ בחום על שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM."

ערן ברגיל

מנהל פרויקטים בכיר, MICRON

"תוך זמן קצר ביותר הצליחה P.M. TEAM לבסס תהליכים מסודרים לתכנון ובקרת פרויקטים, להקים מערך EPM, באמצעות PMO מטעמה, ולשפר משמעותית את תהליכי ניהול הפרויקטים. פעילותההתאפיינה בערך מוסף מוחשי, פרקטי תוך שמירה על מקצוענות ונועם הליכות."

רותם רגב

מנהל פרויקטים, SIEMENS

 ״ברצוני להודות לחברת P.M.Team שסיפקו לנו שירותי PMO לפרויקטים של התקנות חשמל עבור אינטל קריית גת. למרות ששתלבתם בפרויקטים לאחר תחילתם, הצלחתם להתארגן בזריזות ולהקים מערך PMO מוצלח ויעיל בפרק זמן קצר ביותר. השירות שסיפקתם אופיין במקצוענות, חיוך, זמן תגובה מהיר ומסירות רבה.״

דני סוויסה

מנהל תפעול באל-מור חשמל

"דן תרם רבות להטמעת מערכת כנ"ף, תוך השקעת זמן ניכר בהגדרת מתודולוגיות, הטמעת תהליכי עבודה, טיוב גאנטים, ליווי אישי והדרכות למנהלי פרויקטים בארבע ממחלקות לוט"ם.

כל זאת תוך חדוות עשייה, התלהבות ויצירת יחסי יחסי עבודה מצוינים עם המפקדים, החיילים והעמיתים שאיתם עבד."

אהוד קאוף

סא"ל, רע"ן תבל, צה"ל

"ברצוני להמליץ בחום על חברת P.M. TEAM LTD אשר הקימה בזמן קצר ביותר מערך ניהול פרויקטים (EPM) יעיל ומועיל לצורך תכנון ובקרת פרויקטי תשתית בתחום החשמל (הפרויקטים כללו תכנון הנדסי, מתח גבוה, מתח נמוך, לוחות חשמל, התקנות, מכשור ועוד).

עבודת החברה אופיינה בחריצות, מקצועיות, יחסי אנוש מעולים ומעל לכל מחויבות, "ראש גדול" ומענה יעיל ומהיר לכל צורך שעלה ובכך סייעה לי לנהל את הפרויקטים המורכבים והמאתגרים שבתחום אחריותי."

רון חביב

ניהול ופיקוח פרויקטים

״התרשמתי שחברת פי. אמ. טים בע״מ, מספקת שירותי PMO, הדרכה וייעוץ בתחום ניהול הפרויקטיםברמת מומחיות גבוהה ומפגינה נסיון רב ומסירות רבה בתמיכה בתהליכי תכנון ובקרת הפרויקטים ובהכשרת מנהלי פרויקטים. כלקוח של פי. אמ. טים בע״מ בכלל ושל דן ברזילי בפרט התרשמתי רבות מהמקצועיות והשירות, הן בתמיכה מקצועית וליווי של גוף ה PMO  בחברת סימנס והן בביצוע הדרכות ניהול פרויקטים בעזרת  MS-Project למנהלי פרויקטים בחברת סימנס. במיוחד התרשמתי מהנסיון והכישורים בהקמה, תמיכה ותפעול של מערכי PMO, בשילוב הדרכות ניהוליות. ״

ודים בייגל PMP

תכנון ובקרה בסימנס

״ברצוני להמליץ על מר דן ברזילי מחברת P.M.Team LTD כיועץ מומחה בתחום ניהול הפרויקטים. במהלך עבודתי עם P.M.Team נוכחתי ביחסי אנוש המעולים, במקצועיות הרבה והידע המקצועי רחב ההיקף בתחומי ניהול הפרויקטים יחד עם יכולת נדירה לחבר בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים ליישומי תוכנה לצורך ניהול הפרויקטים עצמם.״

רחל הדס

מנהלת מוצר בקלריזן

"ברצוני להודות לך מקרב לב, על שירותי PMO מקצועיים והסיוע הרב שאתה והצוות שלך מפי.אמ.טים סיפקתם לנוהן בתכנון ובקרה של תכניות העבודה ב MS-Project והן בתכנון, בקרה וניהול של סיכונים בפרויקטים של כדורי הנדסה״

אורי בן ציון

מנכ״ל כדורי הנדסה בע״מ

 

Senior Course for the construction of infrastructure projects
Course project management information systems projects
pmp

לקוחות החברה

"כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס