Logo Hebrew

הכנס השנה היה בסימן משולש הכישרונות של ה® PMI:
• מנהיגות: Leadership
• הפן הטכני של ניהול פרויקט: Technical Project Management
•ניהול אסטרטגי ועסקי:Strategic and Business Management

20thConference PMI Israel

מסלולי הכנס היו מגוונים ומעניינים- תשתיות לאומיות, תעשיות ביטחוניות, טכנולוגיה הי-טק ו-IT, מחקר ומתודולוגיות וכמובן – תחרות פרויקט השנה, ב 4 קטגוריות.
ועדת הפרס של פרויקט השנה, Project Of the Year POY-, של ה® PMI ישראל, העניקה פרסים לזוכים בקטגוריות:
• אסטרטגיה: מגה פרויקטים בתחום התשתיות הלאומיות, הזוכה בקטגוריה זו היא רשות שדות התעופה
• ניהול טכנולוגי: פרויקטים טכנולוגים ומערכות מידע, הזוכה בקטגוריה זו היא מכבי שירותי בריאות
• מנהיגות: פרויקטים בתחום החינוך והתרומה לקהילה, הזוכה בקטגוריה זו הוא ביה"ס לקציני ים אורט אשדוד
• בטחון: פרויקטים ביטחוניים ו/או פרויקטים של התעשיות הביטחוניות, הזוכה בקטגוריה זו הוא חיל האוויר, לצ"ד, מח' הנדסת מערכות, ענף אוויוניקה
פי.אמ.טים, כנותנת חסות לכנס, התכבדה להעניק את הפרס הראשון לזוכים בקטגוריית הניהול הטכנולוגי (פרויקטים טכנולוגים ו/או של מערכות מידע) ובקטגוריית המנהיגות (פרויקטים חינוכיים ו/או של תרומה לקהילה) שהינו השתתפות של הזוכים, ללא עלות, בקורס ייחודי ויוקרתי של ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן ה®PMP, מבית היוצר של פי.אמ.טים.
מבחינת ההרצאות בכנס, הכנס התאפיין השנה במגוון רחב ומרתק של הרצאות שונות, מתחומים שונים החל מהרצאות בתחום הביטחוני כגון הרצאתו של יפתח קליינמן מרפא"ל על פרויקט הפיתוח של מעיל רוח לטנקים והרצאתו של אל"מ דניאל רוד, סגן ומ״מ ר׳ אגף ההנדסה והבינוי במשהב"ט בנושא שיטות ניהול מתקדמות של מגה פרויקטים ומערכות מחשוב תומכות וכלה בהרצאות מהתחום הטכנולוגי כגון הרצאתה של דפנה גונן, סמנכ"לית פרויקטים בחברת גיזמוקס בנושא של פרויקטי המרה מטכנולוגיות ישנות לחדשות והרצאתו של אורי נתיב, סמנכ"ל פיתוח ומנהל סניף ישראל של חברת קלרנה, בנושא פרויקטי תוכנה- איכות תוכנה ללא בודקים.
לא נפקד מקומם של ההרצאות המתמקדות בפן האנושי, מיומנויות ניהול ומיומנויות רכות, כגון הרצאתו של ח"כ אלעזר שטרן (אלוף במיל, לשעבר מפקד בה"ד 1) בנושא מנהיגות והובלת צוותים להצלחה והרצאתו של היועץ הבכיר ארנון כ"ץ בנושא מו"מ, ככלי קריטי למנהל הפרויקט.
התרשמתי השנה הן מהמגוון המרתק של ההרצאות השונות, הן מהארגון והניהול המקצועי ביותר של חברת ההפקה-אנשים ומחשבים, משימה לא פשוטה כשמדובר במעל 1,000 משתתפים. היה מספר רב של עמדות רישום וקבלה בכניסה, פיזור טוב של עמדות כיבוד וארוחת הצהריים, על מנת להפחית תורים ובכלל- שרותיות ואדיבות.
בשורה התחתונה- חשתי שהכנס השנה היה בעל ערך מוסף רב ו..נהניתי.
חג שבועות שמח,
כתב:
דן ברזילי,MEng ,BSc ,PMP
מנכ"ל ומנהל פרויקטים

 

חיפוש באתר

צור קשר

 1. שם מלא: *
 2. דואר אלקטרוני: *
 3. טלפון: *
 4. מתעניין ב:
  Invalid Input
 5. הודעה:
  Please let us know your message.
 6. אנטי-ספאם *
  Invalid Input
 7. לתקנון השימוש ומדיניות הפרטיות*נא לאשר את התקנון

המלצות

דן שלום רב,
רצינו להודות אישית על הקורס המלמד והמועיל.
עשית לנו "סדר" בשימוש מושכל בכלי ה MS PROJECT  וכיצד ניתן לרתום אותו לטובתנו ולא אותנו לטובתו...
תודה על המקצועיות המרשימה, על הידע הרב ועל העצות החשובות.
אין דומה לימוד כלי מסוג זה ממומחה תוכן עם ניסיון רב שעוסק באופן פעיל בניהול הפרויקטים, ללימוד קורס "בית ספר"
סטנדרטי.
אין ספק שהבחירה בך להעברת הקורס הייתה בחירה מוצלחת ביותר.
אנחנו מצפים בסקרנות לבחון את עצמנו במבחן המעשה בשטח.
בוודאי נמשיך להיות בקשר עם התקדמות היישום בפועל.
תודה ובהערכה רבה,

אהרון וייס , מנהל הנדסה

חברת ריאון מקבוצת פלסאון

 דן ויניב שלום ,
תודה רבה על הדרכת פרוג'קט. הייתה הדרכה ממש מצוינת!

אוהד טרסיק , חוקר בכיר

INTER LAB , MERCK GROUP

"[...] כולם התאפיינו במקצוענות, בחיוך, במענה מהיר, במוסר עבודה ובהחלט חשנו שיפור משמעותי וקיבלנו ערך מוסף גבוה ביותר משירותכם!"

ורוניקה לויפרמן

מנהלת מחלקת PMO והשקת מוצרים גלובאלית תרו תעשיות רוקחות

״תודה על עזרתכם בהדרכת מנהלי הפרויקטים שלנו ובתמיכה ושיפור תוכניות ניהול הפרויקטים שלנו.״

רון מן

מנהל פרויקטים AccuBeat

״[...] תוך זמן קצר מאוד הצליחה P.M.Team לבנות את לוח הזמנים המורכב של פרויקט צפית... אין ספק שמקצועיות מערך ה PMO - של P.M.Team תרם רבות לניהול הפרויקטים.״! "

אלון חדד

מנהל פרויקטים , כור מתכת

״ברצוננו לציין את המסירות של הצוותים, המקצוענות, הזמינות, האדיבות ואת יכולתו של מנכ״ל פי.אם.טים, מר דן ברזילי, לשבץ את הצוותים ואת האנשים המתאימים"

אלי ביטון

סמנכ״ל ביצוע חמו אהרון בע״מ

"זו השנה הרביעית בה אנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי P.M.Team. מערך ניהול הפרויקטים שהקמתם מסייע רבות לניהול הפרויקטים, תפעול ומשימות, בהתייחס לכל פרויקטי ה -IT של קבוצת Johnson and Johnson"

סער אדמוני, PMP

מנהל פרויקטי IT Omrix

״לאורך כל הדרך התאפיינתם במקצועיות, אדיבות, מהירות תגובה ואכפתיות. התכנון הניהול והבקרה שביצעתם בהתייחס ליותר מ-25 פרויקטים באתרים שונים תרמו רבות להצלחת הפרויקטים ורווחיותם״ 

אורי כהן

מנכ״ל אפקון

"ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים, והם אכן עמדו בכך"

שגיב עמית

מהנדס ב- CONCEPT

 ״...פרויקט שדרוג מערכת ה Project Server. מתחילת התהליך צוות הפרויקט מטעם P.M. Team שידר מקצועיות, אחריות ומחויבות לפרויקט. תכונות אלו היו קריטיות להצלחת הפרויקט למרות הקשיים שנתקלו בהם במהלך הדרך."

ודים בייגל, PMP

מנהל צוות ה PMO, אגף מערכות מידע, חברת הפניקס

"שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM היו מצוינים. עבודתו של דן התאפיינה בהשתלבות מהירה, מקצוענות, יצירתיות, יחסי אנוש מצוינים ובתוצאות מעולות."

ערן ברגיל

מנהל פרויקטים בכיר, MICRON

"תוך זמן קצר ביותר הצליחה P.M. TEAM לבסס תהליכים מסודרים לתכנון ובקרת פרויקטים, להקים מערך EPM ולשפר משמעותית את תהליכי ניהול הפרויקטים. פעילותה התאפיינה בערך מוסף מוחשי, פרקטי תוך שמירה על מקצוענות ונועם הליכות."

רותם רגב

מנהל פרויקטים, SIEMENS

 ״למרות שהשתלבתם בפרויקטים לאחר תחילתם, הצלחתם להתארגן בזריזות ולהקים מערך PMO מוצלח ויעיל בפרק זמן קצר ביותר. השירות שסיפקתם אופיין במקצוענות, חיוך, זמן תגובה מהיר ומסירות רבה.״

דני סוויסה

מנהל תפעול באל-מור חשמל

"דן תרם רבות להטמעת מערכת כנ"ף...כל זאת תוך חדוות עשייה, התלהבות ויצירת יחסי יחסי עבודה מצוינים עם המפקדים, החיילים והעמיתים שאיתם עבד."

אהוד קאוף

סא"ל, רע"ן תבל, צה"ל

"עבודת החברה אופיינה בחריצות, מקצועיות, יחסי אנוש מעולים ומעל לכל מחויבות, "ראש גדול" ומענה יעיל ומהיר לכל צורך שעלה ובכך סייעה לי לנהל את הפרויקטים המורכבים והמאתגרים שבתחום אחריותי."

רון חביב

ניהול ופיקוח פרויקטים

״התרשמתי שחברת פי. אמ. טים בע״מ, מספקת שירותי PMO, הדרכה וייעוץ בתחום ניהול הפרויקטים ברמת מומחיות גבוהה ומפגינה נסיון רב ומסירות רבה בתמיכה בתהליכי תכנון ובקרת הפרויקטים ובהכשרת מנהלי פרויקטים.״

ודים בייגל PMP

תכנון ובקרה בסימנס

״במהלך עבודתי עם P.M.Team נוכחתי ביחסי אנוש המעולים, במקצועיות הרבה והידע המקצועי רחב ההיקף בתחומי ניהול הפרויקטים יחד עם יכולת נדירה לחבר בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים ליישומי תוכנה לצורך ניהול הפרויקטים עצמם.״

רחל הדס

מנהלת מוצר בקלריזן

"... שירותי PMO מקצועיים והסיוע הרב שאתה והצוות שלך מפי.אמ.טים סיפקתם לנו, הן בתכנון ובקרה של תכניות העבודה ב MS-Project והן בתכנון, בקרה וניהול של סיכונים בפרויקטים של כדורי הנדסה״

אורי בן ציון

מנכ״ל כדורי הנדסה בע״מ

" היי דן ,  בפרויקט זה נעזרנו בשירותכם ליצירת לו"ז לפרויקט בנייה מורכב ב- MSP. הזמינות, המקצועיות והמהירות שבה בוצעה העבודה היו נהדרים, יישר כוח "

קובי בנישו, מנהל פרויקטים

סטלה פרויקטים בע"מ 

 

Senior Course for the construction of infrastructure projects
Course project management information systems projects
pmp

לקוחות החברה

"כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס