Logo Hebrew

קלריזן

הטמעות קלריזן

Clarizen הינה תוכנת ענן לניהול פרויקטים ותפעול לארגונים.
התוכנה מאפשרת ניהול חכם, יעיל וזריז של הפרויקטים והעבודה השוטפת, בזמן ובמסגרת התקציב.

תוכנת Clarizen מספקת לחברות שקיפות מלאה של העבודה המתוכננת ויכולת לתכנן את המשאבים על מנת להגיע לאופטימיזציה של תוצאות ורווחים.
הפילוסופיה של Clarizen דוגלת בפשטות ומשתקפת בתוכנה המותאמת לדרך בה ארגונים עובדים ומעוצבת כך שהמשתמש במקום הראשון: 'user-first'.

Clarizen מתאפיינת ביישום מהיר וקל בעוד רכיב ה-Clarizen InterAct מאפשר למשתמשי קצה (כגון מנהל פרויקטים, צוות הפרויקט וההנהלה) לאתחל משימות ולתקשר דרך מיילים באמצעות התוכנה כך שכל התקשורת, המשימות והמסמכים מרוכזים במקום אחד.

איך אנחנו משתלבים?

P.M. Team Ltd מטמיעה את תוכנת ה Clarizen בארגונים, החל בניתוח צרכי הלקוח/ לקוחות והמלצה על סוג רישיון תוכנת הClarizen הנדרש ( Enterprise , Professional או  Unlimeted) בהתאם לצרכים, דרך בניית תצוגות, דוחות וקסטומיזציות בתוכנה עצמה בהתאם לתהליכי ניהול פרויקטים והתפעול השוטף הנדרשים לארגון וכלה באספקת שירותי PMO, תכנון ובקרת פרויקטים וכן הדרכות לניהול פרויקטים באמצעות התוכנה.

P.M. Team Ltd מחברת את הטכנולוגיה (Clarizen) עם המתודולוגיה (Know How של ניהול פרויקטים ותפעול), בהתאם לצרכי הלקוח והניסיון הרב שיש לנו בניהול פרויקטים, ניהול תפעול, הקמה וניהול גופי PMO ותמיכה בפרויקטים בהיבטי תכנון ובקרה במגוון תעשיות.

על Clarizen:

Clarizen הינה חברה המספקת תוכנה לניהול פרויקטים ולתפעול ארגונים. קלריזן היא חברה פרטית אשר נוסדה ב-2005 ויש לה משרדים בהוד השרון ישראל ובקליפורניה ארה"ב, וגייסה יותר מ-36 מיליון דולר ע"י המדען הראשי של ישראל ומקרנות הון סיכון אמריקאיות כגון קרן אופוס קפיטל, קרן בנצ'מרק, קרן כרמל ונצ'רס ו-DAG ונצ'רס.

לקוחות Clarizen כוללים בין היתר את בזק בינלאומי, תנובה, חברת התרופות רוש, קוקה קולה, דוקומו, UPS, DHL UPS, Autodesk, Anritsu, ESRI, Lenovo, NBC Universal.

לניסוי התוכנה בחינם

למידע נוסף על Clarizen

לקבלת הצעת מחיר

לפרטים - שלחו מייל ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.התקשרו 052-5259968 (דן), או מלאו את הטופס בצד שמאל, ונחזור אליכם בהקדם!

סרטוני הדרכה מבית היוצר של P.M. TEAM LTD

היכרות ראשונה עם קלריזן

 

 

תודות והמלצות מלקוחות קלריזן

 

"דן ברזילי שלום, ברצוני להודות לך בשם חטיבת הייצור והתפעול של תנובה, על שנתיים של פעילות משותפת ורבת הישגים. כבר למעלה משנתיים שחברת P.M. TEAM LTD מטמיעה תהליכים לניהול פרויקטים בתנובה. הטמעה זו כוללת היבטים מתודולוגיים עקרוניים וחשובים, וכן, הדרכות טכניות לשימוש בתוכנת קלריזן לניהול ובקרת פרויקטים. אנשי P.M. TEAM LTD, הופיעו לכל מחלבה עם ידע מקצועי נרחב, מוטיבציה גבוהה וסבלנות אין קץ לבצע הדרכות בכל הדרגים ולכל בעלי התפקידים הרלוונטיים אצלנו. המשובים מיחידות השטח היו חיוביים, ובכמה פעמים אף התבקשתם להמשיך את הליווי הצמוד לאחר ההטמעה הראשונית. " רן קופל, מנהל תקציב השקעות קונצרני, תנובה outlook
"רציתי להודות ולשבח את סדרת הדרכות ניהול הפרויקטים של P.M. TEAM LTD, שהעביר יניב לוי-צדק. היה ניכר ביניב שהגיע מוכן לכל הדרכה והדרכה וידע ליישם את מתודולוגיות ניהול הפרויקטים של ה-®PMBOK, ולמעשה למצות את שיטות ניהול הפרויקטים עליהן נבחנים במבחן ה-®PMP, "להורידן" לרמת השטח בעזרת תוכנת ה CLARIZEN לניהול פרויקטים, וכך קיבלנו הדרכה פרקטית שמשלבת מתודולוגיה וטכניקה, עם ערכים מוספים לניהול פרויקטים בחיי היום, יום המקצועיים שלנו." דפי גונן, PMP , מנהלת פרויקטים בכירה, GIZMOX outlook
"ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M.TEAM. עבודתם הינה מקצועית ביותר. השעות שהם השקיעו, ביצירת מסמכי הדרכה מפורטים, ההקשבה ללקוח בכל שעה שהיא, עבודתם הצמודה עם ומול אנשי קלריזן, דחיפת נושאים משמעותיים, והבנת המקצועיות של התוכנה. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים והם אכן עמדו בכך, בתעריף של זמן לחוץ, מול בעיות והגדרות." שגיב עמית , מהנדס, CONCEPT outlook

חיפוש באתר

צור קשר

 1. שם מלא: *
 2. דואר אלקטרוני: *
 3. טלפון: *
 4. מתעניין ב:
  Invalid Input
 5. הודעה:
  Please let us know your message.
 6. אנטי-ספאם *
  Invalid Input
 7. לתקנון השימוש ומדיניות הפרטיות*נא לאשר את התקנון

המלצות

דן שלום רב,
רצינו להודות אישית על הקורס המלמד והמועיל.
עשית לנו "סדר" בשימוש מושכל בכלי ה MS PROJECT  וכיצד ניתן לרתום אותו לטובתנו ולא אותנו לטובתו...
תודה על המקצועיות המרשימה, על הידע הרב ועל העצות החשובות.
אין דומה לימוד כלי מסוג זה ממומחה תוכן עם ניסיון רב שעוסק באופן פעיל בניהול הפרויקטים, ללימוד קורס "בית ספר"
סטנדרטי.
אין ספק שהבחירה בך להעברת הקורס הייתה בחירה מוצלחת ביותר.
אנחנו מצפים בסקרנות לבחון את עצמנו במבחן המעשה בשטח.
בוודאי נמשיך להיות בקשר עם התקדמות היישום בפועל.
תודה ובהערכה רבה,

אהרון וייס , מנהל הנדסה

חברת ריאון מקבוצת פלסאון

 דן ויניב שלום ,
תודה רבה על הדרכת פרוג'קט. הייתה הדרכה ממש מצוינת!

אוהד טרסיק , חוקר בכיר

INTER LAB , MERCK GROUP

"[...] כולם התאפיינו במקצוענות, בחיוך, במענה מהיר, במוסר עבודה ובהחלט חשנו שיפור משמעותי וקיבלנו ערך מוסף גבוה ביותר משירותכם!"

ורוניקה לויפרמן

מנהלת מחלקת PMO והשקת מוצרים גלובאלית תרו תעשיות רוקחות

״תודה על עזרתכם בהדרכת מנהלי הפרויקטים שלנו ובתמיכה ושיפור תוכניות ניהול הפרויקטים שלנו.״

רון מן

מנהל פרויקטים AccuBeat

״[...] תוך זמן קצר מאוד הצליחה P.M.Team לבנות את לוח הזמנים המורכב של פרויקט צפית... אין ספק שמקצועיות מערך ה PMO - של P.M.Team תרם רבות לניהול הפרויקטים.״! "

אלון חדד

מנהל פרויקטים , כור מתכת

״ברצוננו לציין את המסירות של הצוותים, המקצוענות, הזמינות, האדיבות ואת יכולתו של מנכ״ל פי.אם.טים, מר דן ברזילי, לשבץ את הצוותים ואת האנשים המתאימים"

אלי ביטון

סמנכ״ל ביצוע חמו אהרון בע״מ

"זו השנה הרביעית בה אנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי P.M.Team. מערך ניהול הפרויקטים שהקמתם מסייע רבות לניהול הפרויקטים, תפעול ומשימות, בהתייחס לכל פרויקטי ה -IT של קבוצת Johnson and Johnson"

סער אדמוני, PMP

מנהל פרויקטי IT Omrix

״לאורך כל הדרך התאפיינתם במקצועיות, אדיבות, מהירות תגובה ואכפתיות. התכנון הניהול והבקרה שביצעתם בהתייחס ליותר מ-25 פרויקטים באתרים שונים תרמו רבות להצלחת הפרויקטים ורווחיותם״ 

אורי כהן

מנכ״ל אפקון

"ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים, והם אכן עמדו בכך"

שגיב עמית

מהנדס ב- CONCEPT

 ״...פרויקט שדרוג מערכת ה Project Server. מתחילת התהליך צוות הפרויקט מטעם P.M. Team שידר מקצועיות, אחריות ומחויבות לפרויקט. תכונות אלו היו קריטיות להצלחת הפרויקט למרות הקשיים שנתקלו בהם במהלך הדרך."

ודים בייגל, PMP

מנהל צוות ה PMO, אגף מערכות מידע, חברת הפניקס

"שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM היו מצוינים. עבודתו של דן התאפיינה בהשתלבות מהירה, מקצוענות, יצירתיות, יחסי אנוש מצוינים ובתוצאות מעולות."

ערן ברגיל

מנהל פרויקטים בכיר, MICRON

"תוך זמן קצר ביותר הצליחה P.M. TEAM לבסס תהליכים מסודרים לתכנון ובקרת פרויקטים, להקים מערך EPM ולשפר משמעותית את תהליכי ניהול הפרויקטים. פעילותה התאפיינה בערך מוסף מוחשי, פרקטי תוך שמירה על מקצוענות ונועם הליכות."

רותם רגב

מנהל פרויקטים, SIEMENS

 ״למרות שהשתלבתם בפרויקטים לאחר תחילתם, הצלחתם להתארגן בזריזות ולהקים מערך PMO מוצלח ויעיל בפרק זמן קצר ביותר. השירות שסיפקתם אופיין במקצוענות, חיוך, זמן תגובה מהיר ומסירות רבה.״

דני סוויסה

מנהל תפעול באל-מור חשמל

"דן תרם רבות להטמעת מערכת כנ"ף...כל זאת תוך חדוות עשייה, התלהבות ויצירת יחסי יחסי עבודה מצוינים עם המפקדים, החיילים והעמיתים שאיתם עבד."

אהוד קאוף

סא"ל, רע"ן תבל, צה"ל

"עבודת החברה אופיינה בחריצות, מקצועיות, יחסי אנוש מעולים ומעל לכל מחויבות, "ראש גדול" ומענה יעיל ומהיר לכל צורך שעלה ובכך סייעה לי לנהל את הפרויקטים המורכבים והמאתגרים שבתחום אחריותי."

רון חביב

ניהול ופיקוח פרויקטים

״התרשמתי שחברת פי. אמ. טים בע״מ, מספקת שירותי PMO, הדרכה וייעוץ בתחום ניהול הפרויקטים ברמת מומחיות גבוהה ומפגינה נסיון רב ומסירות רבה בתמיכה בתהליכי תכנון ובקרת הפרויקטים ובהכשרת מנהלי פרויקטים.״

ודים בייגל PMP

תכנון ובקרה בסימנס

״במהלך עבודתי עם P.M.Team נוכחתי ביחסי אנוש המעולים, במקצועיות הרבה והידע המקצועי רחב ההיקף בתחומי ניהול הפרויקטים יחד עם יכולת נדירה לחבר בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים ליישומי תוכנה לצורך ניהול הפרויקטים עצמם.״

רחל הדס

מנהלת מוצר בקלריזן

"... שירותי PMO מקצועיים והסיוע הרב שאתה והצוות שלך מפי.אמ.טים סיפקתם לנו, הן בתכנון ובקרה של תכניות העבודה ב MS-Project והן בתכנון, בקרה וניהול של סיכונים בפרויקטים של כדורי הנדסה״

אורי בן ציון

מנכ״ל כדורי הנדסה בע״מ

" היי דן ,  בפרויקט זה נעזרנו בשירותכם ליצירת לו"ז לפרויקט בנייה מורכב ב- MSP. הזמינות, המקצועיות והמהירות שבה בוצעה העבודה היו נהדרים, יישר כוח "

קובי בנישו, מנהל פרויקטים

סטלה פרויקטים בע"מ 

 

Senior Course for the construction of infrastructure projects
Course project management information systems projects
pmp

לקוחות החברה

"כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס