Logo Hebrew

גלריית תמונות קורסים

חיפוש באתר

 • PMP Course May2015 955
 • PMP Course May2015 956
 • ???????? ?????? ????? ????????
 • ???????? ????? ????? ????????
 • ?? ?????? ???? ?????
 • PM TEAM ????? ??????
 • ????-????? ???????? ??????? ?????? ???????
 • project management PM Team
 • ????? ???? ???????? ???????
 • ????? ????? ????????
 • project management P.M. Team
 • ????? ???????? ?? ??????
 • ????-????? ???????? ??????? ?????? ???????
 • ????? ????? ?????????
 • ????? ????'??
 • ?????? ?? ??????
 • ????? ?????? ????'??
 • ???? ???? ????? ???????? ?? ?? ???
 • ????-????? ???????? ??????? ?????? ???????
 • ?? ?????? ??????
 • ?????? ???? PM TEAM
 • dan barzilay at class
 • ???????? ?????? PMP
 • ?? ???? ???? ????? ????????
 • ?? ?? ??? ????? ?????? ms project
 • ????? ????? ????????
 • ???? ????? MS Project
 • ?????? ???? ?????? ??? ????? PMP
 • ????? ms project
 • ????? ?????? ???? ????
 • ????? Ms project
 • ???? ????? ????????? ?????'??
 • ????? ???? ????? ????????
 • PM TEAM ????? ?????? Project
 • ???? ????? ????????? go MS Project
 • ????? ???? ????????

צור קשר

 1. שם מלא: *
 2. דואר אלקטרוני: *
 3. טלפון: *
 4. מתעניין ב:
  Invalid Input
 5. הודעה:
  Please let us know your message.
 6. אנטי-ספאם *
  Invalid Input
 7. לתקנון השימוש ומדיניות הפרטיות*נא לאשר את התקנון

המלצות בוגרי קורסים

"בוקר טוב

עשיתי את קורס ניהול פרוייקטים מתקדם איתך במכללה בצריפין לפני כשנה

בימים האחרונים ניגשתי לבחינת ההסמכה של הpmp ועברתי אותה.

הקורס היה בסיס מצויין לקראת הבחינה, כמו שהמלצת למדתי מהחומרים שלך שהם תוספת לספר pmbok באנגלית והמון תרגול גם מהאתר שלכם

שתדע שאני ממליצה להרבה על הקורס, הכשרת יסוד לניהול פרוייקטים לדעתי

תודה על הכל" 

נועה פריד

PMP

"שלום דן

ברצוני להודות לכם על הקורס הנפלא שעברתי אצלכם
התרשמתי מאוד לטובה ממקצועיותכם ומרמת ההבנה שלכם בניהול פרויקטים ובעבודה עם תוכנת 
MSPROJECT.
אני ממליץ בחום לעבור אצלכם קורס בכל רמה שהיא בניהול פרויקטים.

שיהיה בהצלחה בהמשך

 

תודה רבה״

 

רגב בניסטי

מנה"פ למתקני משרד הבטחון

"לכל מאן דבעי,אני שמח להמליץ על ​​דן ברזילי ואורן שטיינברג.

דן ואורן היו המרצים שלי מטעם חברת "PM Team" אשר בבעלותו של מר דן ברזילי במשך 3 חודשיםנהניתי מהזמן בו למדתי שם, וכדאי שתדעו שהם נכס יקר בעלי ידע וניסיון עשיר.  ישרים, אמינים, וחרוצים מאודלדן ואורן ידע רב ב- ניהול פרויקטים שיהווה יתרון עצום לכל חברה. באמצעות הידע והמומחיות האמורים הם ניהלו פרויקטים ממגוון רחב של תחומים בהצלחה רבה.

באמצעות הכישרון של דן ואורן, הבלתי מוטל בספק, היה תענוג גדול להיות תלמיד שלהם. דן ואורן הינם שחקני צוות אמיתיים, ותמיד מצליחים להעביר ולהעשיר את האחרים בידע וכוח ולתרום מהזווית הייחודית שלהם.

אני ממליץ על דן ברזילי ואורן שטיינברג בביטחון מלא כי אין לי ספק שהם יתרמו רבות לצוות כמו גם לחברה כולה. דן ואורן הינם מרצים בכירים ובטוח שגם עובדים מסורים בעלי אישיות מקסימה ויחסי אנוש מצוינים. הם מייצגים מוסר עבודה גבוה ולוקחים על עצמם אחריות באופן גורף.

אנא אל תהססו לפנות אליי בכל עניין באשר לדן ברזילי ואורן שטיינברג ב- 0548184879 אשמח להרחיב עוד בהקשר להמלצה שלי במידת הצורך."

שי אבנר

שיווק/מכירות, Incapsula

"היי אורן ודן,

תודה רבה על הקורסהיה מצוין מכל בחינה, לא חשבתי שאשכרה אהנה להעביר את ימי שישי בבוקר בלימודים על ניהול פרויקטים. היה מעשיר, מחכים, סוגר פינות, עושה שכל ומאד מהנה [...]"

 

נוני קופמן

מנהלת פרויקטי הדרכה

"[...]דן ואורן,

תודה ענקית על הכל, זה היה קורס נפלא, אחד מהטובים שהשתתפתי בחיים שלי.

שמחתי להכיר את שניכם - אתם נהדרים!

לכולם – ממש נהנתי ללמוד אתכם ביחד, תודה רבה!

בהצלחה לכולם!

חיבוק גדול"

 

דינה ליבמן

ראש צוות Malam Team, QA

"אורן, דן וכל צוות PM TEAM שלום רב, בהמשך לקורס ההכנה לניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן הPMP שלקחתי בחברתכם, רציתי לעדכן אתכם שהיום עברתי את המבחן :) אין לי מילים לתאר את תודתי אליכם!!

עזרתם לי המון, ואלמלא אתם לא הייתי ניגש כלל למבחן. אתם האמנתם בי! אתם תמכתם בי!

אתם הדרכתם אותי ולא נתתם לי לוותר גם כשחשבתי על זה. המבחן לא היה פשוט כלל, אך בעזרת הכלים שנתתם לי עברתי אותו היום בהצלחה!!

ההסמכה הזו הייתה בגדר חלום שנראה רחוק מאוד ובלתי אפשרי, אתם הפכתם אותו לקרוב ואפשרי מאוד!! :) 

חברת PM TEAM ובמיוחד דן ברזילי ואורן שטיינברג, הפכתם בשבילי חלום למציאות!!! "

 המון תודה!!!

רן שוויצר

PMP

בוגרת קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן ה® PMP. היי דן, רציתי לומר לך תודה על קורס מעניין ופותח אופקים הדוגמאות מפרויקטים שניהלת עזרו מאוד להבנת החומר, כמו כן החומר מסודר וברור ומאפשר למידה מעמיקה למבחן ההסמכה. הידע הנצבר עוזר לי כיום לנהל טוב יותר את הפרויקטים שלי. תודה רבה.

נועה חורש, PMP

מנמ"רית קבוצת פלפוט

למר דן ברזילי, מנכ״ל חברת P.M.Team, תודה על קורס משמעותי, מקצועי ומקדם בתחום ניהול הפרויקטים לקציני פיקוד העורף.

אל״ם איציק גיא

אל״ם איציק גיא, רמ״ח התכנון והתורה, פיקוד העורף

בוגרת קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן החיצוני, מוסמכת PMP®. דן וצוות P.M Team האלופים, אני רוצה להודות לכם על קורס PMP הסופר מקצועי שעברתי [...] דן הוא מקצוען אמיתי, פרפקציוניסט, מסור ואכפתי, מעביר את החומר באופן ברור ומעניין. הקורס היה סופר מעניין ובמהלכו למדתי המון חומר תיאורטי שעוזר לי המון בפרקטיקה ונותן לי כלים חדשים בעבודה שלי כמנהלת פרויקטים [...] ממליצה בחום על הקורס שמבטיח קבלת כלים תאורטיים ומעשיים ובנוסף מכין בצורה מושלמת למבחן ההסמכה.

טל שוהם

מנהלת פרויקטים

דן היקר, נרצה להודות לך מכל הלב על ההשקעה, המסירות, הסבלנות ובעיקר על האופן המדויק והיעיל שבו העברת את הקורס לצוות העובדים [...] הכלים שרכשו כלל עובדי החברה מיושמים בפרויקטים באופן יום יומי בפעילות החברה ותורמים להתנהלות נכונה, מדויקת, מסודרת אשר מקלה על שלל התהליכים בפרויקטים השונים באופן שלא ניתן לתאר. שמחים שבחרנו בכם כמדריכים להעשרת הידע שלנו. מודים לך על כך שכל שיעור התחיל בחיוך רחב, אשר גרם לתכנים להראות נגישים יותר, פשוטים יותר ונוחים ללמידה והבנה מעמיקה של עקרונות הקורס בהתאמה לאופי פעילות החברה והפרויקטים המתקיימים בה. אנו מאחלים לך שתמשיך להעניק מיכולותיך ומכישוריך לשלל לקוחותיך באותה המקצועיות שהענקת לנו.

יונתן שטיינברגר

מנכ״ל סטלה פרויקטים בע״מ

דן שלום, רציתי להודות לך בשם חברת ריוגלס על שני מחזורי קורס ניהול פרויקטים שהועברו כאן על ידך מסוף אוקטובר 2016 ועד סוף ינואר 2017. הקורס נבנה על בסיס ה PMBOK והותאם לצורכי החברה והצוותים שעברו את הקורסהקורס הועבר בצורה מקצועית ומעמיקה ואין ספק שתרם לשיפור הידע ויכולות ניהול הפרויקטים של מי שעבר את הקורס. נהננו לעבוד אתך, שיתוף הפעולה היה מוצלח ופורה ואנו מאחלים לך ולחברה הרבה הצלחה בהמשך הדרך.

גלי פאל

סמנכ״ל פיתוח, ריוגלס סולאר סיסטמס בע״מ

בוגרת קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן החיצוני, מוסמכת PMP® .         לדן וצוותP.M.Team המקצוענים. תודה על הליווי מתחילת הקורס ועד לקבלת ההסמכה. הדרך המרתקת והמקצועית בה הנחת את הקורס, העשרת אותנו בדוגמאות מחיי היום יום, לימדת אותנו להקשיב וללמוד מניסיון של אחד מהשני ובעיקר למדנו מניסיונך העשיר. זאת הייתה תקופה אינטנסיבית שהסתיימה עם חיוך וסיפוק אישי -בהחלט היה שווה להשקיע. למי שמעוניין להתחיל את התהליך הקורס מקיף ומספק את כל הידע הנדרש לעבודה כמנהל פרויקט. ממליצה בחום- אתם בידיים טובות ונאמנות.

לונה אברהם, PMP

מנהל פרויקטים, בזק

הי דן, עברתי השבוע את מבחן ההסמכה! הקורס מספק הכנה מצוינת לבחינה, וחשוב מכך - מצאתי שהקורס היה מלא בדוגמאות מהשטח, שעזרו לחבר את התיאוריה למציאות. כמנהל פרוייקטים מתחיל, נוספו בקורס לארגז הכלים שלי עוד כמה שיטות, בהן אני משתמש ברמה יומיומית. בנוסף, כדאי להזכיר גם את האווירה החברית והנעימה במהלך הקורס ואת איכות סגל המרצים.

גלעד ענבר, PMP

מנהל פרוייקטים, אלוט תקשורת

הי דן, כך מעבירים קורס ניהול פרויקטים בצורה מעניינת ואינטראקטיבית! רציתי להודות לך על הדרך המוצלחת בה העברת את הקורס. הקורס שילב המון דוגמאות מהשטח שאפשרו לחבר את התיאוריה לפרקטיקה. הדרך האנרגטית בה העברת את הקורס גרמה לנו להיות מפוקסים וממוקדים לאורך כל השיעורים. היחס החם שהפגנת ויצירת התחושה שכל שאלה היא לגיטימית עודדה את המשתתפים לקחת חלק פעיל בשיעורים ולהעלות שאלות מאתגרות. הקורס תרם לי מאוד ביכולת להוביל פרויקט בצורה מסודרת ומובנת. היה פשוט תענוג להשתתף בקורס.

זוהר איכהולץ

חברת טבע

היי דן,
רציתי להגיד לך שעשיתי את המבחן ועברתי!!!!! היה יחסית קשה. תודה על ההכנה בקורס, זה ממש עזר. מחר אני גם מתחיל עבודה חדשה בתור pmo בביטוח ישיר.

הדר הר-גיל, PMP

בוגר קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן ה®PMP, הוסמך כ®PMP:"דן היקר, הקורס הועבר בצורה מעניינת ומרתקת! מעבר לכך, למדתי ממך המון!!! אתה מרצה בחסד – משקיע, חרוץ, קשוב ועונה לכל שאלה. החלק הנהדר מבחינתי הוא שמעבר למתודולוגיה, לימדת דברים פרקטיים - אני כבר מיישם בעבודה"

שי שוורצמן, PMP

PMO בחברת הפניקס

בוגר קורס ניהול פרויקטים בעזרת MS-PROJECT:"רציתי להודות לך על קורס MS PROJECT בשילוב עקרונות תכנון ובקרת פרויקטים. יש לי כעת סט של כלים נוספים ופרקטיים לתכנון ובקרת פרויקטים בעזרת ה- ms project. אני מרגיש שהמיומנויות שלמדתי בקורס עוזרות ויעזרו לי בתפקידי כבקר פרויקטים בנתיבי ישראל."

אור חיים

ממונה מעקב ובקרת פרויקטים בנתיבי ישראל

בוגר קורס ניהול פרויקטים: "השתתפתי בקורס ניהול פרויקטים, PMO שנערך ע"י חברתכם. ברצוני להביע את תודתי ומלוא הערכתי לך ולצוות המדריכים על המקצועיות שהפגנתם במהלך השיעורים העיוניים והמעשיים, על היחס האישי לכל חניך בכיתה, הדגש מבחינתכם היה שכל חניך יבין אתהחומר הנלמד תוך כדי שיח משותף במהלך השיעורים, על עולם תוכן חדש שאומנם הכרנו בעבר אך לא השכלנו ליישמו במהלך עבודתנו ביום יום, על שפה חדשה שלמדנו (לא רק האנגלית) ומושגים בעולם הניהול שעד כה היוו בפנינו מכשול ומנעו מאיתנו ללמוד ולחקור תחומים חדשים בעבודתנו, על תוכנת ניהול הפרויקטיםוידוא שליטה אישית לכל חניך בתוכנה, הזנת פרויקט בתוכנה תוך כדי התקדמות שלביו, דבר שהוכיח כי ניתן להתבונן ולבדוק כל משימה שלנו בשגרה גם ע"י התוכנה. אני באופן אישיקיבלתי ארגז כלים ניהוליים העוזר לי בתחומים שונים, החל מתהליכי קליטת פרויקטים, בחינת התקדמות תהליכי הפרויקטים וכלה בהשתלמויות."

איל טובי

מנהל פרויקטים, צה"ל

בוגרת קורס הכנה למבחן הסמכת ה®PMP, הוסמכה כ®PMP:"השתתפתי בקורס הכנה למבחן PMP. הקורס מובנה, מעניין ומקיף. ידע שרכשתי במהלך הקורס חידד את מה שכבר ידעתי והוסיף לארגז הכלים שלי, כמנהלת פרויקטים,טכניקות חדשות ליישום. במהלך הקורס כל מודל תאורתי הומחש באמצעות דוגמאות מהשטח, מה שבאופן משמעותי הקל על ההבנה והעשיר את הלמידה. מומלץ לכל מי שמחפש קורס איכותי."

אלה מורלנדר ירמיהו, PMP

מנהלת פרויקטים, SQLink

"לצוות P.M. Team, במסגרת עבודתי בחברת סטורנקסט עברתי הכשרה לעבודה בתוכנת MS Project. לא יכולתי אלא להודות לכם על האיכות והמקצועיות בהעברת ההכשרה. היום אני מרגיש את הערך המוסף והמקצועיות שרכשתי בהכשרה, כמה קל ונוח לנצל את הטכנולוגיה בכדי לפשט ולייצג תהליכים מסובכים."

עוואד מוחמד

מנהל פרויקטים ב- StoreNext

בוגר קורס הכנה למבחן ה®PMP:"אנו יכולים לומר בביטחון כי שביעות רצוננו מהקורס היה גבוהה ביותר. אנו חשים שינוי לטובה בדרך ניהול הפרויקטים בחברה, וזוקפים זאת בהכרת תודה לדן ול- P.M. TEAM LTD."

אבי בוסקילה, PMP

דירקטור במובילאיי

בוגר קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן ה®PMP, הוסמך כ®PMP:"מנחה הקורס, מר דן ברזילי, מעביר את תכני הקורס באופן מרתק, תוך שמירה על אווירת לימודים נעימה ועניינית. בחרתי להירשם לקורס של חברת P.M. TEAM לאחר סקר שוק מקיף בו בחנתי קורסים דומים בשלושה מוסדות אחרים. התרשמתי שהקורס של P.M. TEAM הינו המקיף ביותר ויספק את בסיס הידע הדרוש לי כמנהל פרויקטים." 

אורי חוטר-ישי, PMP

מנהל פרויקטים

בוגר קורס שיטות מתקדמות בניהול פרויקטי תוכנה ומערכות מידע:"הקורס מציע עומק וירידה לפרטים מעשיים במגוון רחב של תחומים, גם עבור אנשים הבאים מתחום פיתוח התוכנה. דן וצוות המרצים בקיאים מאוד בחומר הנלמד ונכונים להרחיב את היריעה ככל שנדרש." 

אורי יעקובי, PMP

מנהל פרויקט במובילאיי

 "לאחר שסיימתי את הקורס, אני חש בערכו המוסף, הן בכלים והן בשיטות שרכשתי לניהול פרויקטים והן במיומנויות ה- MS Project העומדות לרשותי, על מנת להשתמש בתוכנה זו ככלי תכנון ובקרה של פרויקטים וככלי ניהולי להובלת פרויקטים."

אורן כהן

מנהל תחום ב- RADVISION

כבר במפגש הראשון התרשמתי מהידע הנרחב בתחום ניהול הפרויקטים לא רק ברמה התיאורטית בלבד אלא ברמה הפרקטית מתוך שנים של ניסיון שדן צבר בניהול פרויקטים בארגונים שונים. הקורס הועבר בצורה נעימה ונינוחה בזכות הסבלנות הרבה וההתייחסות האישית של דן לכל אחד מהמשתתפים.

אורן שרון, PMP

 "קורס ניהול פרויקטים המתקדם תוכנן ונבנה במלואו ע"י דן, ולדעתי מדובר בקורס הטוב ביותר שמוצע בשוק כיום."

אמיר דקל, PMP

יועץ בכיר לניהול טכנולוגיות מידע

"ברצוני להמליץ ולהביע את שביעות רצוני הגבוהה מסדרת קורסי ניהול פרויקטים בעזרת MS-Projectשהעבירה חברת P.M. TEAM. המדריכים שילבו בצורה מקורית ומוצלחת בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים לבין הדרכות טכניות של תוכנת ה- MS-Project."

גלית עודד

יועצת הדרכה ב- SIEMENS

בוגרת קורס ניהול פרויקטי תוכנה ומערכות מידע:"מבחינתי הקורס היה ההשתלמות המושלמת, דרך מעולה להתעדכן בשיטות ותחומים חדשים שלא תמיד יוצא לי להתנסות בהם בשגרה." 

דפי גונן, PMP

מנהלת פרויקטים GIZMOX

"נושאי הלימוד נבנו בצורה שאינה רק חכמה ונכונה אלא גם ובעיקר בצורה מעניינת – לא, אתם לא תלמדו כאן רק כללים של עשה ואל תעשה, אתם גם תבינו כיצד הדברים מתחברים למציאות וזאת על ידי שלל דוגמאות מהעולם שלכם." 

יהב יאלר

מנהל שיווק

בוגר קורס שיטות מתקדמות בניהול פרויקטי תוכנה ומערכות מידע:"הקורס נבנה בצורה המקיפה ביותר את חומר הלימוד הרב, הועבר בצורה ברורה, שיטתית ועניינית. הקורס תרם באופן משמעותי ליכולות ניהול הפרויקטים שלי ולהבנה כללית של החומר" 

ניר דורון

מנהל פרויקטים, שיווק ומכירות ב- topXite

"P.M. TEAM העבירה קורס מוצלח ביותר של עקרונות בניהול פרויקטי מערכות מידע ותוכנה למנהלי צוותים ומנהלי פרויקטים של מחלקת מערכות המידע שלנו. הקורס הותאם ו"נתפר" לפי צרכינו עד לתוצר סופי ומצוין, פרקטי ובעל ערך מוסף גבוה."

עידן טפירו

מנהל תחום פיתוח והדרכה

"מצאנו שהקורס, ששילב לימוד וחידוד בנושאי מיומנויות רכות של תקשורת, ניהול עובדים וביצוע משובים לעובדים, יחד עם פרקטיקות ניהול פרויקטים, מתודולוגיות מה-®PMBOK ואף הנחייה מעשית של המשתתפים בתרגיל גמר שדרש תכנון ובקרת תכניות פרויקטים עבור הפרויקטים שלהם עצמם, תרם רבות, הן במישור של הכשרת המנהלים לניהול פרויקטים בצורה טובה יותר והן במישור החוויתי והעשרתי."

שולי נזר

סמנכ"לית בכירה במשרד להגנת הסביבה

"אני מנהל פרויקטים כבר מעל עשור והכרתי את ה- PMBOK®, אבל עדיין – למדתי הרבה בקורס. בפרט אדגיש את מבחן הסימולציה בסוף. המבחן מדמה היטב את הבחינה והוא גם מעט יותר קשה מהבחינה עצמה. עברת בהצלחה את מבחן הסימולציה של הקורס – כנראה שתעבור גם את הבחינה."

שרון להב, PMP

מנהל מחלקת יישום בתדיראן טלקום

"הקורס שילב בצורה מיטבית בין ה"מה": מתודולוגיות ניהול פרויקטים לבין ה"איך": מיומנויות טכניות לביצוע של תכנון ובקרת פרויקטים בתוכנת ה- MS-Project, בשילוב עם Best Practices ואף תרגול ובניית תכניות פרויקטים בידי כל אחד ואחת ממשתתפי הקורס."

אבי בכר

PMO בקבוצת ידיעות אחרונות

"בשם לשכת רואי החשבון ובשם המרכז האקדמי של הקורס הנני להודות לך בזאת על הרצאתך בקורס ניהול סיכונים. הרצאתך והחומר המקצועי שחולק למשתתפים תרמו רבות להצלחת הקורס. במשוב שקיבלנו מהמשתתפים בקורס הובעה שביעות רצון מלאה מהרצאתך ועל כך נתונה תודתנו."

רו"ח דוד גולדברג

נשיא לשכת רואי החשבון בישראל

"אני מעוניינת להביע את הוקרתי הרבה על לימוד מהנה בקורס ההכנה ל- PMP ועל זה שעברתי את הבחינה בזכותך. חיכיתי בסבלנות עד לפתיחת קורס ההכנה...הלימוד שלך היה כל כך מרתק והאיר לי ידע נוסף בתחום המרתק של ניהול הפרויקטים. מוכנה לתת את המלצתי ואת עזרתי לכל אחד שתפנה אליי"

אורנה עמיר, PMP

מנהלת פרויקטים בבינת סמך

Senior Course for the construction of infrastructure projects
Course project management information systems projects
pmp

לקוחות החברה

logoclarizen כור מתכת לוגוlogohafenixomrix ethiconlogokibutzrevivimlogomalamlogo inter hebmicronMobileyenetvisionnativeyisraelRSAsiemenstzahaluno4webshuvElielmoryitlogoBGUcocacolalogoheader misrad habitahonlogojb  Chemo Logo   Auto 3P LogoAFCON logoWeSEE logonewpharmStoreNext Logo 2

"כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס