Logo Hebrew

מדוע כדאי להיות מוסמך PMP ?
הסמכת ה PMP – Project Management Professional נחשבת אסמכתא ליכולתו ומומחיותו בניהול פרויקטים, של המחזיק בה. מוסמך PMP , כלומר- מי שעבר את מבחן הסמכת ה PMP, יכול לעבוד כמעט בכל תעשייה ובכל מקום, בניהול פרויקטים ובתמיכה בפרויקטים, להלן כמה סיבות שמנמקות מדוע הסמכת ה PMP תסייע להתפתחות הקריירה שלך:

 1. מגדיל את הסיכוי שיקחו אותך לעבודה נחשקת בניהול פרויקטים.
  על פי דוח של ארגון ה PMI , Project Management Institute report,  עד שנת 2027 יצטרכו המעסיקים 87.7 מיליון אנשים העובדים בתפקידים של ניהול פרויקטים, או עם אוריינטציה לניהול פרויקטים, אך קיים מחסור במנהלי פרויקטים מוכשרים.

  הדרך הטובה ביותר עבורך להגדיל את הסיכויים שלך למצוא עבודה היא להשיג את הסמכת ה- PMP שלך. זה יעזור לך להתבלט יחסית לתחרות ולהתקבל לעבודה הרבה יותר מהר.

 2. רשת קשרים שתואיל לקריירה שלך, Professional Networking.
  לפי פרסום עדכני של ה PMI יש כיום יותר מ1,000,000 (מיליון) בעלי הסמכת PMP ברחבי העולם, יותר מ600,000 חברים בארגון ה PMI העולמי, ויותר מ 300 סניפים מקומיים במדינות שונות (כמו ה PMI ישראל, בו אתה יכול להיות חבר). כשאתה הופך לחבר במועדון ה PMI, וכשאתה הופך לבעל הסמכת ה PMP, אתה למעשה מקבל את ההזדמנות לפגוש אנשים חדשים, שהיכרותם יכולה להועיל לך רבות בעתיד. למשל אם אתה זקוק לעזרה במציאת העבודה הבאה, הרי שבאמצעות הצטרפות לכנס שעמותת ה PMI מארגנת לחבריה, ובו תוכל להשתתף ולהציג עצמך כבעל הסמכת PMP, תוכל ללמוד על הזדמנויות חדשות בשוק העבודה, מחבריך ב PMI , בתעשיות השונות, וליצור רשת קשרים מקצועית.

 3. הסמכת ה PMP תשפר את יכולתייך המקצועיות ותגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלך.
  כדי לעבור את מבחן הסמכת ה PMP, לא רק זאת שיהיה עלייך להשתתף בקורס ניהול פרויקטים שיש בו לפחות 35 שעות הדרכה (ב 8 השנים שטרם הרישום למבחן, וזאת כאחד מתנאי הסף לרישום למבחן ההסמכה) ובו תגדיל את ארגז הכלים שלך לניהול פרויקט מוצלח, אלא שלצורך מעבר מוצלח של מבחן הסמכת ה PMP יהיה עלייך להשקיע שעות על גבי שעות בקריאת חומרים העוסקים בכלים ושיטות כמו גם בתהליכי ניהול פרויקטים וולתרגל את החומר, עד רמת בקיאות גבוהה דיה כדי לעבור את מבחן הההסמכה הקשה הזה...
  ואז תמצא את עצמך, כפי שמצאתי אני, משתמש בחלק מהכלים שלמדת לצורך מבחן ההסמכה, גם בחייך המקצועיים כמנהל פרויקט / כאיש PMO.

 4. פתיחת דלת לאפשרויות העסקה בחברות בינלאומיות.
  הסמכת PMP היא הסמכה בינלאומית והיא מוכרת על ידי כל הקהילה העסקית העולמית. אחד היתרונות הגדולים ביותר של הסמכת ה PMP הוא בכך שהיא יכולה לעזור לך להגדיל את אפשרויות ההעסקה שלך, הן אצל חברות ישראליות שהינן שחקניות בשוק הבינלאומי והן אצל חברות זרות. תוכל לחפש עבודה בכל מקום בו קיימות משרות לניהול פרויקטים.

 5. שכר גבוה יותר.
  מנהלי פרויקטים בעלי הסמכת PMP נוטים להרוויח יותר מאלה שאינם מוסמכים. על פי סקר השכר האחרון של ארגון ה PMI, סקר מספר 11, PMI’s Salary Survey,  שפורסם בינואר 2020, בעלי הסמכת PMP מרוויחים 23% יותר מאלה שללא ההסמכה. הכישורים והניסיון שתלמד במהלך קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן הסמכת הPMP של פי.אמ.טים בע"מ ובאמצעות מעבר מבחן הסמכת ה PMP, יהפכו אותך למועמד תחרותי יותר ו"שווה יותר" בשוק העבודה.

 6. מאפשר לך לספק ערך מוסף משמעותי לכל ארגון בו תעבוד.
  מנהלי פרויקטים מוסמכי PMP מוסיפים תועלת וערך רב לכל ארגון. לא רק שהם מסוגלים להתמודד עם בעיות ותקלות בקלות יתר, אלא שהם יכולים גם לארגן טוב יותר את הצוותים שלהם ולהשיג את התוצאות הנדרשות בפחות מאמצים ומשאבים, מה שהופך אותם לנכס יקר לכל חברה בה הם עובדים.

* המאמר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועד לנשים וגברים כאחד

 מאמר זה נכתב ע"י

       דן ברזילי,Dan Barzilay CEOMEng ,BSc ,PMP
       מנכ"ל ומנהל פרויקטים

חיפוש באתר

צור קשר

 1. שם מלא: *
 2. דואר אלקטרוני: *
 3. טלפון: *
 4. מתעניין ב:
  Invalid Input
 5. הודעה:
  Please let us know your message.
 6. אנטי-ספאם *
  Invalid Input
 7. לתקנון השימוש ומדיניות הפרטיות*נא לאשר את התקנון

המלצות

דן שלום רב,
רצינו להודות אישית על הקורס המלמד והמועיל.
עשית לנו "סדר" בשימוש מושכל בכלי ה MS PROJECT  וכיצד ניתן לרתום אותו לטובתנו ולא אותנו לטובתו...
תודה על המקצועיות המרשימה, על הידע הרב ועל העצות החשובות.
אין דומה לימוד כלי מסוג זה ממומחה תוכן עם ניסיון רב שעוסק באופן פעיל בניהול הפרויקטים, ללימוד קורס "בית ספר"
סטנדרטי.
אין ספק שהבחירה בך להעברת הקורס הייתה בחירה מוצלחת ביותר.
אנחנו מצפים בסקרנות לבחון את עצמנו במבחן המעשה בשטח.
בוודאי נמשיך להיות בקשר עם התקדמות היישום בפועל.
תודה ובהערכה רבה,

אהרון וייס , מנהל הנדסה

חברת ריאון מקבוצת פלסאון

 דן ויניב שלום ,
תודה רבה על הדרכת פרוג'קט. הייתה הדרכה ממש מצוינת!

אוהד טרסיק , חוקר בכיר

INTER LAB , MERCK GROUP

"[...] כולם התאפיינו במקצוענות, בחיוך, במענה מהיר, במוסר עבודה ובהחלט חשנו שיפור משמעותי וקיבלנו ערך מוסף גבוה ביותר משירותכם!"

ורוניקה לויפרמן

מנהלת מחלקת PMO והשקת מוצרים גלובאלית תרו תעשיות רוקחות

״תודה על עזרתכם בהדרכת מנהלי הפרויקטים שלנו ובתמיכה ושיפור תוכניות ניהול הפרויקטים שלנו.״

רון מן

מנהל פרויקטים AccuBeat

״[...] תוך זמן קצר מאוד הצליחה P.M.Team לבנות את לוח הזמנים המורכב של פרויקט צפית... אין ספק שמקצועיות מערך ה PMO - של P.M.Team תרם רבות לניהול הפרויקטים.״! "

אלון חדד

מנהל פרויקטים , כור מתכת

״ברצוננו לציין את המסירות של הצוותים, המקצוענות, הזמינות, האדיבות ואת יכולתו של מנכ״ל פי.אם.טים, מר דן ברזילי, לשבץ את הצוותים ואת האנשים המתאימים"

אלי ביטון

סמנכ״ל ביצוע חמו אהרון בע״מ

"זו השנה הרביעית בה אנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי P.M.Team. מערך ניהול הפרויקטים שהקמתם מסייע רבות לניהול הפרויקטים, תפעול ומשימות, בהתייחס לכל פרויקטי ה -IT של קבוצת Johnson and Johnson"

סער אדמוני, PMP

מנהל פרויקטי IT Omrix

״לאורך כל הדרך התאפיינתם במקצועיות, אדיבות, מהירות תגובה ואכפתיות. התכנון הניהול והבקרה שביצעתם בהתייחס ליותר מ-25 פרויקטים באתרים שונים תרמו רבות להצלחת הפרויקטים ורווחיותם״ 

אורי כהן

מנכ״ל אפקון

"ברצוני להודות על הטמעה מוצלחת של תוכנת הקלריזן שביצעה קבוצת P.M. TEAM. חברה נבדקת לא רק כאשר המסלול רץ וחלק, אלא כיצד היא מתמודדת עם אתגרים, והם אכן עמדו בכך"

שגיב עמית

מהנדס ב- CONCEPT

 ״...פרויקט שדרוג מערכת ה Project Server. מתחילת התהליך צוות הפרויקט מטעם P.M. Team שידר מקצועיות, אחריות ומחויבות לפרויקט. תכונות אלו היו קריטיות להצלחת הפרויקט למרות הקשיים שנתקלו בהם במהלך הדרך."

ודים בייגל, PMP

מנהל צוות ה PMO, אגף מערכות מידע, חברת הפניקס

"שירותי ניהול הפרויקטים של חברת P.M. TEAM היו מצוינים. עבודתו של דן התאפיינה בהשתלבות מהירה, מקצוענות, יצירתיות, יחסי אנוש מצוינים ובתוצאות מעולות."

ערן ברגיל

מנהל פרויקטים בכיר, MICRON

"תוך זמן קצר ביותר הצליחה P.M. TEAM לבסס תהליכים מסודרים לתכנון ובקרת פרויקטים, להקים מערך EPM ולשפר משמעותית את תהליכי ניהול הפרויקטים. פעילותה התאפיינה בערך מוסף מוחשי, פרקטי תוך שמירה על מקצוענות ונועם הליכות."

רותם רגב

מנהל פרויקטים, SIEMENS

 ״למרות שהשתלבתם בפרויקטים לאחר תחילתם, הצלחתם להתארגן בזריזות ולהקים מערך PMO מוצלח ויעיל בפרק זמן קצר ביותר. השירות שסיפקתם אופיין במקצוענות, חיוך, זמן תגובה מהיר ומסירות רבה.״

דני סוויסה

מנהל תפעול באל-מור חשמל

"דן תרם רבות להטמעת מערכת כנ"ף...כל זאת תוך חדוות עשייה, התלהבות ויצירת יחסי יחסי עבודה מצוינים עם המפקדים, החיילים והעמיתים שאיתם עבד."

אהוד קאוף

סא"ל, רע"ן תבל, צה"ל

"עבודת החברה אופיינה בחריצות, מקצועיות, יחסי אנוש מעולים ומעל לכל מחויבות, "ראש גדול" ומענה יעיל ומהיר לכל צורך שעלה ובכך סייעה לי לנהל את הפרויקטים המורכבים והמאתגרים שבתחום אחריותי."

רון חביב

ניהול ופיקוח פרויקטים

״התרשמתי שחברת פי. אמ. טים בע״מ, מספקת שירותי PMO, הדרכה וייעוץ בתחום ניהול הפרויקטים ברמת מומחיות גבוהה ומפגינה נסיון רב ומסירות רבה בתמיכה בתהליכי תכנון ובקרת הפרויקטים ובהכשרת מנהלי פרויקטים.״

ודים בייגל PMP

תכנון ובקרה בסימנס

״במהלך עבודתי עם P.M.Team נוכחתי ביחסי אנוש המעולים, במקצועיות הרבה והידע המקצועי רחב ההיקף בתחומי ניהול הפרויקטים יחד עם יכולת נדירה לחבר בין מתודולוגיות ניהול פרויקטים ליישומי תוכנה לצורך ניהול הפרויקטים עצמם.״

רחל הדס

מנהלת מוצר בקלריזן

"... שירותי PMO מקצועיים והסיוע הרב שאתה והצוות שלך מפי.אמ.טים סיפקתם לנו, הן בתכנון ובקרה של תכניות העבודה ב MS-Project והן בתכנון, בקרה וניהול של סיכונים בפרויקטים של כדורי הנדסה״

אורי בן ציון

מנכ״ל כדורי הנדסה בע״מ

" היי דן ,  בפרויקט זה נעזרנו בשירותכם ליצירת לו"ז לפרויקט בנייה מורכב ב- MSP. הזמינות, המקצועיות והמהירות שבה בוצעה העבודה היו נהדרים, יישר כוח "

קובי בנישו, מנהל פרויקטים

סטלה פרויקטים בע"מ 

 

Senior Course for the construction of infrastructure projects
Course project management information systems projects
pmp

לקוחות החברה

"כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים"
ד"ר סוס