כתגובה לצרכים המשתנים של ניהול פרויקטים בעידן המודרני, השלימה אלביט מערכות, חברת טכנולוגיות הגנה הגלובלית, לאחרונה קורס מוצלח בMicrosoft Project (MS Project). הייזום המותאם אישית זה לא רק הכין את מנהלי הפרויקטים של אלביט מערכות במיומנויות מתקדמות, אלא גם הפעיל טרנספורמציות חיוביות בגישת החברה לניהול פרויקטים.

קורס_MS_Project_עבור_אלביט.jpg

הקורס, שעוצב בקפידה כדי להתאים לדרישות מזמיני הקורס מטעם אלביט, בשילוב תרגול מעשי בכיתה בסיום הקורס, כיסה נושאים מרכזיים של ניהול פרויקטים, כולל תכנון, הקצאת משאבים, ניהול עלויות, תכנון מול ביצוע, ועקרונות מטעם המרצה לגבי שימוש בMS Project. מרצים ומנהלי פרויקטים מנוסים עם ידע נרחב ב-MS Project הובילו את הקורס, ושילבו דוגמאות מפרויקטים אמיתיים שלהם, על מנת להעביר את החומר הנלמד בצורה הטובה ביותר.

סביבת הלמידה האינטראקטיבית, הכוללת דיונים קבוצתיים ותרגולים מעשיים, עודדה לימוד משותף. גישה זו לא רק חיזקה את התקשורת בין חברי הצוות, אלא גם סייעה לקידום תרבות של למידה ושיפור תמידי בארגון.

התוצאות היו מעולות. מרצי הקורס דיווחו על אחוזי הצלחה רבים בתרגול המעשי, מה שמעיד על הבנה ניכרת של החומר הנלמד והיכולת להקים ולעדכן תכניות פרויקט תוך הזמן הקצר שהקורס נמשך.
בתום הקורס המשתתפים מילאו משוב שביעות רצון שמזמיני הקורס מטעם אלביט ביקשו להעביר למשתתפים, התוצאות שותפו איתנו והיו מצוינות.
ניכר שמשתתפי הקורס התרשמו לטובה מהידע ומיכולת הלימוד של מרצה הקורס, והביעו את התרשמותם באמצעות המשוב, כמו גם באמצעות הודעות ווטסאפ למרצה הקורס.
Elbit Elad foto articleElbit Tal AlonElbit Ori foto article

בין תוצאות המשוב ששותפו איתנו נרשם:
"קודם כל דביר, אתגר- תודה רבה על המפגשים המעשירים, מקצועיותכם ניכרת.
משתפת עמכם את תוצאות שאלון האפקטיביות שהועבר לעובדים לאחר סיום הקורס,
ניכר כי שביעות הרצון הייתה מאוד גבוהה הן מהתוכן והן מאופן ההעברה."
"תוצאות אפקטיביות הדרכה – קורס MS Project, 22+29/11/2023, מרכז הדרכה.

סיכום תוצאות, ציונים מ- 1-6

מדד

ציון

 

אפקטיביות הדרכה

5.51

 

אפקטיביות מרצה

5.93

 

ממוצע

5.72

 "


בנוסף, בשל האפקטיביות של הקורס המקוצר, מזמיני הקורס מטעם אלביט פנו אלינו בבקשה לקיים מפגש תרגול נוסף למשתתפים.

לסיכום, ניכר שהדרכת ה-MS Project עבור אלביט השפיעה באופן חיובי על מנהלי הפרויקטים שהשתתפו בקורס, הן מבחינת הרחבת תחומי הידע, והן מבחינת שיפור המקצועיות. ונראה שהבחירה בפי.אמ.טים אקדמי, המכללה של חברת פי.אמ.טים בע"מ, המכשירה מנהלי פרויקטים וPMO מכל מגזרי ותחומי ההעסקה להרחבת הידע והמקצועיות ולגשת למבחן הסמכת הPMP הבינלאומי, לבצע ולהעביר את הקורס השתלמה בהחלט.
PMTEAM ACADAMY logo
פי.אמ.טים אקדמי, המכללה של חברת פי.אמ.טים ללימודי ניהול פרויקטים, מציעה מגוון קורסים והדרכות ניהול פרויקטים לחברות פרטיות ולקהל הרחב, ביניהם תוכלו למצוא כאמור את קורס MS Project שנכתב לעיל, וגם את קורס הדגל שלנו, קורס ניהול פרויקטים PMO, המכיל בתוכו את תכני קורס ה-MS Project, ובנוסף חומר לימודי על כל עולמות ניהול הפרויקטים, שבסופו תוכלו לגשת למבחן הסמכת הPMP הבינלאומי.
מתעניינים בניהול פרויקטים? למה אתם מחכים? הירשמו עכשיו!

* המאמר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

מאמר זה נכתב ע"י:
  דן ברזילי,MEng ,BSc ,PMP  
    מנכ"ל ומנהל פרויקטים.

       

וע"י:
דביר בן אריה, איש PMO, מומחה לניהול לוחות זמנים ויועץ לו"ז.

לקבלת עדכונים וניוזלטר

Call Us
WhatsApp