כחברה לניהול פרויקטים, פי. אמ. טים מבינה את החשיבות של שימוש בתוכנות וכלים לניהול פרויקטים כדי לשפר את התכנון, הביצוע והניטור של הפרויקט. ישנן תוכנות וכלים רבים זמינים בשוק, כל אחד עם התכונות והיכולות הייחודיות שלו. להלן חמש תוכנות וכלים לניהול פרויקטים שיכולים לשנות את שיטות ניהול הפרויקטים שלך:

600תוכנות לניהול פרויקטים

Trello -Trelloהיא תוכנת ניהול פרויקטים ידידותית למשתמש המאפשרת לצוותים לארגן משימות באמצעות לוח ויזואלי. זה מאפשר לך להקצות משימות, לקבוע מועדים ולעקוב אחר ההתקדמות בזמן אמת. עם Trello, אתה יכול בקלות לשתף פעולה עם חברי צוות, לשתף קבצים ומסמכים ולתקשר ביעילות.

Asana -Asana היא תוכנה רבת עוצמה לניהול פרויקטים המציעה תכונות מתקדמות, כולל הקצאת משאבים, תלות במשימה וזרימות עבודה מותאמות אישית של פרויקטים. זה מאפשר לך לייעל את ניהול הפרויקטים, להפוך משימות חוזרות לאוטומטיות ולעקוב אחר ההתקדמות באמצעות לוחות מחוונים הניתנים להתאמה אישית.

GanttPRO -GanttPRO היא תוכנת ניהול פרויקטים המתמקדת בתזמון ותכנון פרויקטים. הוא מציע תרשימי גנט, תלות במשימה ותכונות הקצאת משאבים כדי להבטיח שאתה נשאר על המסלול ועומד בזמנים של הפרויקט. GanttPRO מאפשר גם שיתוף פעולה בצוות, מעקב אחר התקדמות ודיווח בזמן אמת.

Slack -Slack הוא כלי תקשורת ושיתוף פעולה פופולרי בקרב צוותי פרויקטים. זה מאפשר העברת הודעות בזמן אמת, שיתוף קבצים ושיחות וידאו, מה שמקל על התקשורת עם חברי צוות, בעלי עניין ולקוחות. Slack משתלב עם תוכנות אחרות לניהול פרויקטים, כולל Trello ו-Asana, לניהול פרויקטים יעיל יותר.

Microsoft Project -Microsoft Project היא תוכנת ניהול פרויקטים מקיפה המציעה תכונות מתקדמות, כולל ניהול משאבים, מעקב אחר זמן ותכנון תקציב. זה מאפשר לך ליצור תוכניות פרויקט, לתזמן משימות ולעקוב אחר ההתקדמות בזמן אמת. Microsoft Project משתלב גם עם כלים אחרים של Microsoft, כולל Excel ו-SharePoint, לניהול פרויקטים חלק.

Monday -Monday היא תוכנת אינטרנט ומובייל לניהול משימות, כולל מעקב אחר פרויקטים, שירות לקוחות, תקשורת פנים-ארגונית, אופרציה משרדית וניהול אסטרטגי.
כעת Monday תוכנה שעיקרה ניהול משימות, כיום חסרות לה מספר תכונות כגון שמירת בייסליין והשוואה אליו, ניתוח נתיב קריטי ועוד, על מנת להפוך לתוכנת ניהול פרויקטים מלאה יותר, אך התרשמותי שחברת Monday הישראלית(!) מוסיפים עוד ועוד פיצ'רים של ניהול פרויקטים (Project Management Features) והם לגמרי בדרך לשם!

אנו ב-פי. אמ. טים מפעילים את פי. אמ. טים אקדמי(P.M.Team Academy)- המוסד המוביל בישראל שמכשיר מנהלי פרויקטים. האקדמיה שלנו מספקת הכשרה מעשית על תוכנות וכלים לניהול פרויקטים, כולל אלה שהוזכרו לעיל, כדי להבטיח שאנשים מצוידים בכישורים הדרושים כדי להצליח בקריירה שלהם. המדריכים המנוסים שלנו מספקים הכשרה מעשית, המאפשרת לאנשים ללמוד כיצד להשתמש בתוכנות וכלים לניהול פרויקטים כדי לשפר שיטות ניהול פרויקטים.

בנוסף לאקדמיה שלנו לניהול פרויקטים, פי. אמ. טים מציעה מגוון שירותי ניהול פרויקטים. צוות מנהלי הפרויקטים המנוסים שלנו יכול לסייע בתכנון, ביצוע וניהול פרויקטים, תוך שימוש בתוכנות ובכלים העדכניים ביותר לניהול פרויקטים כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט. עם העזרה של פי. אמ. טים, אתה יכול לשפר את שיטות ניהול הפרויקטים שלך ולספק פרויקטים מוצלחים בכל פעם.

לסיכום, תוכנות וכלים לניהול פרויקטים חיוניים לתכנון, ביצוע וניטור יעיל של הפרויקט. קיימות תוכנות וכלים רבים לניהול פרויקטים זמינים, כל אחד עם התכונות והיכולות הייחודיות שלו. ב-פי. אמ. טים, אנו מציעים הכשרה מעשית על תוכנות וכלים לניהול פרויקטים באמצעות האקדמיה שלנו לניהול פרויקטים, המאפשרת לאנשים להפוך למנהלי פרויקטים מיומנים. עם שירותי ניהול הפרויקטים שלנו, אתה יכול לשפר את שיטות ניהול הפרויקטים שלך ולספק פרויקטים מוצלחים בכל פעם.

מתעניינים בניהול פרויקטים?מנהלי פרויקטים שמעוניינים להרחיב את הידע?רוצים לגשת למבחן הסמכת ה-PMP היוקרתי?
הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומותיכם בקורס ניהול הפרויקטים הקרוב והכנה למבחן הסמכת ה-PMP

* המאמר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועד לנשים וגברים כאחד

 מאמר זה נכתב ע"י:
  דן ברזילי,MEng ,BSc ,PMP  
    מנכ"ל ומנהל פרויקטים

       

לקבלת עדכונים וניוזלטר

Call Us
WhatsApp